Wpis z mikrobloga

Mircy, próbujemy złożyć komputer dla młodego, na razie zestaw wygląda tak jak na załączonym obrazku. Cel jest taki:

- dobrze by było jakby toto uciągnęło Wieśka 3
- wymaganie konieczne - coby dało się porządnie nagrywać filmiki z #minecraft i #roblox za pomocą OBSa
- coby potencjalnie dało się z tego komputera streamować

Czy ten zestaw da radę? Czy da się to ogarnąć taniej? Monitor mam i nie używam, więc dam go młodemu.

#pcmasterrace #komputery #gry
d.....i - Mircy, próbujemy złożyć komputer dla młodego, na razie zestaw wygląda tak j...

źródło: comment_iffAEooI3DXAmhlRCVDOJqtTdBLCCjtr.jpg

Pobierz
  • 31
@dziki: Do APU OBOWIĄZKOWO Dual Channel, czyli dwie kostki 2x4GB. Lepiej by było wziąć szybszy model.

Wyjeb tą obudowę #!$%@? xDD Kup coś dla ludzi, chociażby Brutusa od SPC albo Regnum. W zasadzie do takiego maleństwa to Natec Armadillo za 60pln się spisze śpiewająco (sam posiadam jeden zestaw z nią i jest spoko). Oszczędzone pieniądze idą na RAMy bądź lepszą płytę główną B350, za około 250pln są modele mATX z wyjściem
@dziki: karte graficzna tylko dedykowaną. Na zintegrowanej bedzie ciezko uciagnac dobre gry w klatkach 60+ przy odpalonym nagrywaniu lub streamowaniu. Ja mam gtx 1060 3gb i procek i5 7400 i podczas nagrywania lub streamowania np. Z takiego fortnite wyciagam ledwo te 140 fpsow. Dodam, ze mam monitor 144 hz wiec ponizej 125 fpsow bardzo ciezko sie gra bo to tak, jakbym mial 30-40 fps na monitorze 60hz. Ewentualnie mozesz dokupic specjalne