Wpis z mikrobloga

Wiem, że gural tak na prawdę dla żartów zaproponował 13 latce 2 tysiące za sex, aby podbijać publikę. Wiem, że do niczego takiego by nie doszło, bo gural nie wydałby 2k na "dziwkę" tylko zapłaciłby 150 za godzinkę z roxy. Do tego myślę, że gural nawet nie zaliczył nigdy. A teraz jak ktoś czyta tytuł "Proponował 13-latce 2000 zł za seks, to wygląda ohydnie. Sam gdybym nie wiedział jak wygląda sprawa, to bym pomyślał "pedofil". Też nie bonię gurala, bo jednak poleciał po bandzie.
#gural #danielmagical #patostreamy
Bambus3k - Wiem, że gural tak na prawdę dla żartów zaproponował 13 latce 2 tysiące za...

źródło: comment_N1AZ0RXxBjJcXNrfPiBlfESWs8Y8Yr6t.jpg

Pobierz
  • 20
@vincenty2: Jak dla mnie to było widać, że gdyby się zgodziła to powiedziałby "hahaha, chciałaś się puścić za 2k PLN. Twoją twarz widzi 500 osób." Ale gdy powiedziała, nie "Wiesz co, widzisz Cię 500 osób teraz". Ale go i tak nie bronię, bo jak dla mnie to był czysty przypadek patrostrimów. Tylko pokazuję to, że jak by tak człowiek chciał to inne kanały również nie są bez winy. Tylko na gurala
@Bambus3k: dokładnie. #!$%@? z tym guralem. Też mnie #!$%@? i to zachowanie do małolatek oraz życzenie śmierci dziewczynie, ale gazety i telewizja go tak naprawdę zniszczą nakrecając jego czyny na niewiadomo jaką skalę. Pewnie nie jest pedofilem tylko chciał być zabawny no to teraz my się bawimy a on pewnie gdzieś zbunkrowany siedzi na prochach. Ja bym #!$%@?ł jakby to na mnie trafiło i jeszcze wiedząc, że nie jestem żadnym pedofilem.