Wpis z mikrobloga

@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: W niczym nie jest lepsze od roweru. Hulajnoga jest innym pojazdem. Ja zrezygnowałem z roweru w Krk, bo mi go zwyczajnie ukradli i się #!$%@?łem. Teraz nie mam tego problemu, bo mam ją albo przed sobą w markecie, albo na plecach. Mojemu różowemu trochę ciężej na plecach, bo waży 5,5 kg, ale nie przeszkadza jej nie złożyć w sklepie i prowadzić. Nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi, a jakby to
@Ennai: Town9 mniej poręczna i więcej zajmuje w bagażniku. Moim zdaniem ten "inteligentny system składania" jest zwyczajnie niepraktyczny. W decathlonie nie ma problemu żeby objeździć w cały sklep w szerz i wzdłuż i sprawdzić, która Ci pasuje. Na pewno nie rezygnuj z amorków, bo Ci zęby wypadną na kostce. Druga super sprawa w nowej wersji, to poprawione rączki. Ja swoje od razu musiałem wymienić, bo z amortyzacją nie miały wiele wspólnego.
@Pas-ze-mna-owce: @Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: Jest jeszcze jeden powód, oprócz jeżdżenia po chodniku i bez obowiązkowych świateł. MOŻLIWOŚĆ JAZDY PO ALKOHOLU ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie raz zdażyło mi się wracać wężykiem z klubu (tak, zabieram ją do klubu i zostawiam w szatni) i policja tylko się uśmiechała widząc najebusa na hulajnodze. Żeby było jasne: jak przywalisz w kogokolwiek na chodniku, to dostaniesz zwykły mandat (znajomy dostał 500
Dzięki Mireczku za pomoc, może nawet dzisiaj śmignę i obczaję hulajnogi ()


@Ennai: Pochwal się potem na mirko, który model wybrałaś :)
I jeszcze jedna rada. Zanim pójdziesz do kasy, rozpakuj ją, złóż poprawnie (z tym małym "zaworkiem") i stań na niej bujając się w górę i w dół oraz przejedź się kawałek. Bywały egzemplarze, które skrzypiały i nie dało się tego zlikwidować zmniejszeniem
@Ennai: I jeszcze ostatnia sprawa. Kup od razu w sklepie z rolkami nowe łożyska. W kompelcie mają klasę toczenia ABEC 5 i mają dość duże opory. Po wymianie na ABEC 7 (lub ABEC 9 jeśli lubisz je często zmieniać i supser szybko śmigać) koło kręci ponad minutę po poruszeniu go. Odczujesz to mocno, bo zmniejszy się siła konieczna do odpychania. Ja korzystam z ABEC 7 RS2 (RS2 to gumowe osłonki, które
@Ennai: Z tego co pamiętam, to mieli tylko ABEC 5 na wymianę, czyli te same i drożej (bez sensu). Ja kupuję w sklepie za przed cmentarzem przy PKP Płaszów. Napisałem do Ciebie na priv :)

@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: Chwilę trzeba się uczyć, ale to kwestia jednego dnia. Ważne, żeby poczuć się pewnie i dopiero wtedy zacząć przekładać drugą nogę odpychającą.
Myślałem, że ja jestem master, ale po wizycie w Barcelonie zmięknąłem. Oni
@Ennai: Tylko pompowane koła. Ja mam Hudora Big Wheel AIR 205 i jestem mega zadowolony

https://www.hulahop.pl/hudora-big-wheel-air-205-14005-854956/

Komfort jazdy na bruku czy nierównej powierzchni nieporównywalnie większy od kauczuków nawet z amortyzatorami. Można zajechać praktycznie po nawet ostrych kocich łbach, żadnego stukania nie słychać.

Z drugiej strony są większe opory toczenia, ale po nierównej nawierzchni różnica jest niwelowana przez płynność jazdy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gardan: Dzięki za info :)
@Ennai: Polecam też usztywnić kierownicę, bo zmienili w tym modelu mocowanie na luźne i mocno rezonuje. Ja bym zamontował jakąś gąbkę lub piankę w miejscu styku rączek z kierownicą.