Wpis z mikrobloga

  • 6
Mirki, Mirabelki, sprawa jest. Moja była na której mi nadal zależy (zerwalismy ponad rok temu) napisała mi smsa "Wszystkiego najlepszego " gdyż mam urodziny. Ogólnie nie utrzymujemy wcale kontaktu. Co mogę jej odpisać tak, aby zmusić ją od napisania kolejnego smsa? Chcę jakoś ruszyć jakoś rozmowę, a jednocześnie żeby nie było ze to ja zagaduje, wypytuje itd. wierzę w Was #tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #badoo p.s jest w związku ale wydaje mi się ze niezbyt szczęśliwym
  • 29
  • Odpowiedz
@gooway: żeby pociągnąć rozmowę to możesz po prostu podziękować i np. że to miłe z jej strony, że pamietała, ale jednak nie spodziewałeś się od niej życzeń. Być może wtedy będzie kontynuowała tę rozmowę i usłyszysz coś miłego, dlaczego jednak pamietała o Tobie. Proponuję jednak pozostać przy koleżeńskiej rozmowie i nie być świnią próbującą wbijać się między dwojga ludzi w związku.
  • Odpowiedz
@gooway: a skąd wiesz, jaj ten ich zwiazek wygląda? Z jakiegoś powodu w nim jednak jest, bez wzgledu na to, co wydaje się komus, kto z nia kontaktu nie utrzynuje....
  • Odpowiedz
@gooway: pewnie napisała tak o przeglądając liste kontaktów na telefonie, też kiedyś za czasów studenckich wysłałem byłej życzenia świąteczne rok po rozstaniu tak o poprostu bo miałem dobry humor, bez żadnych podtekstów; odpisała - miło, że pamiętasz ( ͡º ͜ʖ͡º) Także olej temat nic nie odpisuj, albo ew. wzajemnie czy coś w ten deseń.
  • Odpowiedz