Wpis z mikrobloga

Uwaga na zakupy z #planetplus w serwisie Ebay. Kupiłem we wrześniu lampę błyskową, lampa przyszła, używam i nie robiłem żadnych reklamacji i wczoraj zauważyłem, ze mam odrzucony cashback. Po napisaniu wiadomości do PlanetPlus otrzymałem taką odpowiedź:

"Witaj XXXX XXXXXX,
Dziękuję za Twoją wiadomość.
Zgodnie z informacją podaną na podstronie sklepu ebay, sklep ten nie waliduje transakcji reklamacyjnych.
Pozdrawiam"

Zakładam, że to nie przypadek tylko celowe cudowanie tylko nie wiadomo kogo. Tak czy siak informuję przyszłych zainteresowanych.
  • 4
@schreder to chyba nie tylko z Ebay jest ten problem. Ja mam odrzucony cashback za odkurzacz kupiony 11.11 na AliExpress. Transakcja w #planetplus naliczyła się automatycznie, odkurzacz dotarł a po 2 miesiącach bach - transakcja odrzucona. Zaraz po tym (22 stycznia) złożyłem reklamację ale na razie cisza. Mniejsze transakcje przechodzą bez problemu.
Givingassistant i EPN za kolejne odkurzacze (tym razem z Gearbesta) kupione w grudniu i styczniu już dawno kasę wypłaciły.
@schreder: Mam dokładnie ten sam problem z DPD. Mam potwierdzenie płatności, numer transakcji, numer listu przewozowego ale nie mogę reklamować transakcji bo: Cashback za Twoją transakcję został odrzucony, ponieważ podczas walidacji nasz partner nie przypisał wykonania tej transakcji do naszego portalu. W takiej sytuacji Cashback nie może zostać zatwierdzony."