Wpis z mikrobloga

@piotria ok 4 lat u mnie. Generalnie to uwielbiam to auto. Troche DPF dał o sobie znać. Dolewka płynu eolys jakies 800zl i czyszczenie że 200zl. To było chyba najbardziej kosztowne.
Raz się wtrysk rozregulował. Ale poprawka 50zl
Nic więcej nie robiłem. Jestem całkiem zadowolony chociaż zmieniłem miejsce pracy i wolałbym benzynę to nic konkretnego w tej cenie nie znajdę.
90 koni to wersja bez DPF, masz sporo mniej na barkach ;)
@Stanley89 z rozrządem, kompletem sprzęgła i z wymianą 3100 zł . Na postoju na jałowym biegu widziałem jak drżą mi lusterka boczne. Na jałowym biegu słychać było dziwne ciche kołatanie które ustawało po wciśnięciu sprzęgła, ogólnie ciszej pracuje silnik.jeszcze nie miałem objawów żeby mi szarpało samochodem czy coś w tym stylu. Samo koło dwumasowe nie było jeszcze takie tragicNe ale wysprzęglik już się rozpadał.
@piotria przynajmniej masz już to za sobą. U mnie prawie 240tys ale jeszcze nie mam takich objawów. A jak się zaczną to chyba jednak wymienię na jakąś benzynę. Czyli jakieś 2200 za sam temat sprzęgła. Rozbój w biały dzień ( ͡º ͜ʖ͡º) ale co, ogólnie chyba zadowolony? Jeszcze nie spotkałem nikogo kto by żałował zakupu jeżeli chodzi o sam komfort jazdy.
@Stanley89 no to ja mam 252 tys. Fajnie się nim jezdzi, niby 90 kucyków ale daje radę , auto świetne na dalsze wypady . Oprocz tej dwumasy to przez dwa lata nic do niego nie dokładałem . Zrobie okolo 950 km na baku, także oszczędny jest. Raz miałem z nim problem , bo podczas jazdy naciskałem gaz a tu nic, na liczniku same kreski i szok . Pogrzebałem w necie, rozebrałem zegary
@przejscianiema: Zwykłe 1.4 i bez tego szyberdachu. Wrzuciłem ten sam model w kolorze, bo zdjęć swojego nie mam niestety. Ale drze jak nie wiem. Do 90 km/h nawet BMW się chowają :P Szybciej nie pojadę, bo się boję, że mi silnik wyleci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cobytuzjesc: no jedynie pierdoły w tym aucie się psują jak alternator, klamki i sterowanie nawiewu. Poza tym wymiany eksploatacyjne i bardzo niskie spalanie, odpala w mrozie elegancko, fotele mam skórzane i nawet są trwałe. nic tylko lać ropę i jeździć. ;)
@piotria właśnie przez zegary niby mi się filtr DPF nie wypalał sam. Musiałem wymienić. Używane dorwałem za 700zl a swój uszkodzony sprzedałem za 500 więc nie tak źle.
No spalanie jest fajne. Szczególnie na trasie. Chociaż teraz w zimę skoczyło do 7 średnie gdzie w lato było 6.1. ale zima, może i opony dały swoje.