Wpis z mikrobloga

@czy_kitku_wolno_do_nieba: Ja własnie też w jakieś 3 miesiące spadłem już 7 kg, a nawet za bardzo się nie starałem. Nadal piję Colę itp, o piwie nie wspominając, ale Coli trochę mniej. Jem czasami nawet więcej niż wcześniej, ale nieco bardziej regularnie. Czasami trochę rowerka. #!$%@?, to faktycznie nie jest aż takie trudne xD Pierwszy raz od jakichś 6 lat spadłem poniżej 90 kg, a nawet się za bardzo nie starałem ani
@nacpanazielonka: Dla mnie też było trudne! xD Próbowałem schudnąć przez lata, bywało, że naprawdę specjalnie mało jadłem tygodniami, a i tak nic nie traciłem xD Nie wiem, wydaję mi się, że punktem zwrotnym mogło być ostre ćpanie. Po twoim nicku widzę, że to mogło nie pomóc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cooles ja nie mam powyżej. Ja mam równo 180. 72 to waga gdy czułem się w życiu najlepiej. Jest to też waga którą pokazują kalkulatory BMI jako idealna dla mnie. Czuję że to jest też moment gdy powiem, że nie mam brzucha. Oczywiście trzeba powiedzieć że ja się nie odchudzam. Ja uszczupliłem dietę cukier i alkohol a to jest skutek uboczny, który mnie zaskoczył bo do tej pory nad ciałem pracowałem tylko