Wpis z mikrobloga

Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm na abonament.

Aktualny PDF znajduje się w tym linku

#premiummobile ma całkiem duże pakiety danych jak na ofertę na abonament - nie bez powodu mają bardzo wysoki udział w przenoszeniu numeru.
#fmgroupmobile nie warto rozważać.
Nowa oferta #redbullmobile to nieporozumienie.
#multimedia i #netia mają natomiat bardzo ciekawą ofertę, z którą warto się zapoznać.
No i jest jeszcze sieć #otvarta
Clear - Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm na abonament.

Aktualny PDF znajduje s...

źródło: comment_W3o7aZGWhIestmWvW472viTMHhAZxTZ2.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Pora na zmianę sieci, do tej pory w Play za 30 zł można było mieć no limit w ramach swojej sieci ( rozmowy i smsy) teraz smsy płatne. Żeby mieć darmowe trzeba abo 50 zł minimum. Chyba wybiorę Virgin.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hermes0017 oferte masz po rabacie, w danej cenie (np. 29 pln) pod warunkiem, ze wyrazisz zgodę na zgody - np. otrzymywanie faktur tylko online i przetwarzanie danych marketingowych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@diabe faaaaaak. Mam aktualna ale w pdf. Nie zauważyłem że w zbiorczym nie zaktualizowałem...

Generalnie obrazek jest by być, a ja zachęcam do zobaczenia pełnej wersji w pdf.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hermes0017 @izawoj w kolumnie zgody na czerwono oznacza, że cena końcowa uwzględnia rabat w tej wysokości za udzielenie różnych zgod marketingowych np. Aby mogli ci dzwonić i truc dupe nowymi ofertami. Dla niektórych jest to bardzo ważny aspekt stąd jest częścią zestawienia.

Sam rabat za efakture jest w pełnej wersji zestawienia w pdf w opisie. Gdyż liczy się dla niewielu, a większości nie przeszkadzają efaktury. I wszyscy stosują dopłaty do
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@diabe jak tak teraz patrzę... To cały obrazek jest nieaktualny. Nie wiem jak to możliwe, że dałem zły na wykopie xd W każdym razie, w pdf powinno być wszystko ok). Ehhh( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Clear hej, orientujesz się gdzie są jakieś pakiety minut do Szwajcarii? Niezależnie prepaid/abo/firma. Szukam ostatnio i juz zglupialem. Konsultanci przeważnie nie wiedzą. Mi udało się znaleźć jakieś pakiety w t-mobile, chociaż ich konsultacji twierdzili, że już nie działają...
  • Odpowiedz