Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, moze jest ktos mieszkajacy w Manchesterze kto szuka pokoju do wynajecia? Wiem ze to nie jest miejsce na takie ogloszenia, ale troche mnie przycisnelo zycie i szukam kogos do wspolnego mieszkania.
Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze napisac na priv a dla zachety moge dodac, ze w domu jest duzy stol idealny do grania w gry planszowe ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#uk #manchester
  • 21
@darjahn: Gorton, ale nie w tej syfiastej i brzydkiej czesci. Obok Debdale Park, blisko jeziora. Dom wolnostojacy w zamknietej ulicy. Nie zaden szeregowiec.
@filozof900: kiedy ja silna kobieta jestem!

@khamillez akurat mam to szczescie ze w tej okolicy gdzie mam dom jest ladnie i czysto :D wczesniej tez mieszkalam na Gorton ale za mostem w szeregowcu i to byla tragedia.
@Ja-qb: @gumioki: gram. Juz mamy 3 osoby :D Gier mam niestety bardzo malo bo tylko Shoguna, Carcassonne Star Wars i Dziedzictwo. Mam jeszcze kumpla ktory gra i ma wiecej tytulow, ale jemu do grania pasuja tylko weekendy.
@Pat3 nam tez tylko weekendy, jako ze jestesmy z Barnsley :) Ale na granie mozna sie ustawiac. Mamy Pandemie, Na Chwale Rzymu, Smash Up! i Gre o Tron.