Wpis z mikrobloga

Jakby różowe byly ogarniete to z normalnymi czyli takimi jak ja l


@Niebadzlosiem: jak byś był ogarniety to bys nie p-------l ze to wina dziewczyn, ze patusiarnia robila sobie zabawy z nich.
  • Odpowiedz
Jakby różowe byly ogarniete to z normalnymi czyli takimi jak ja laly by sie w sposób kulturalny a tym niekulturalnym w inny sposób by sie odegrały :0


@Niebadzlosiem: Kilka lat temu moją matkę dopadły sebki. Jeden wyrwał jej torebkę, drugi wlał do środka wiadro wody. Prawie cała zawartość torebki łącznie z telefonem poszła do śmietnika bo wszystko było zalane, ocalał jedynie plastikowy dowód osobisty. Powiedz jak w takiej sytuacji się
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: w przyjacielskim gronie można sie popsikac woda kazdego dnia lata. Wybrac sie nad plaże i urządzić sobie walke na balony z woda. Gownoswieto nikomu poza patola nie pasowalo i slusznie zdechło.
  • Odpowiedz
@Naxster Sa tez miejsca gdzie nie ma patusow a dziewczyny i tak nie chca sie kulturalnie pooblewac do takich mój post jest skierowany. @wyindywidualizowanyentuzjasta Wychodzi na to że z smigusem jest jak z pilka nozna sa ci fajni kulturalni kibice czyli ludzie jak ja z uśmiechem i pistoletem na wodę i ekskrementy spoleczne hooligansi którzy psuja to wspaniałe święto. .potępiam zachowania tej drugiej niewychowanej grupy i zachęcam do zabawy z
  • Odpowiedz
Sasiad obal mnie woda jak wracalam do domu.Wysledzilam przez okno jak wychodzi,poczekalam az wejdzie do klatki.Jak wszedl na schody,to dostal z ogromnwgo pistoletu,cala klatka plynela.Nigdy wiecej wsiur mnie juz nie oblal¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: ich swiete prawo i dowod ze mają rigcz. Próbowałeś kiedys zaserwowac komus pilka od siaty w twarz? Spróbuj. Tylko ostrzegam pewnie sie zdziwisz, ale ten ktos wcale radosnie nie przebierze sie w stroj sportowy by z toba zagrać.
Bo tak jakby podstawa zabawy to chec udzialu uczestników.

(One mogly miec juz przykre wdpomnienia z innych miejsc/sytuacji tak btw)
  • Odpowiedz