Wpis z mikrobloga

UWAGA!!! PRZESTRZEGAM PRZED NAJWIĘKSZYM ZŁODZIEJEM FACEBOOK'OWYM W POLSCE !!! CHODZI O STRONĘ https://www.facebook.com/dowodyMitle/ WŁAŚCICIEL STRONY WRZUCA FILMIKI ORAZ PUBLIKUJE POSTY, KTÓRE WYGLĄDAJĄ NA TYLE WIARYGODNIE, ŻE ŁATWO MOŻNA SIĘ NABRAĆ, IŻ FAKTYCZNIE POSIADA INFORMACJE O MECZACH. SPRZEDAJE TE TYPY PO BAJOŃSKICH SUMACH 600 PLN TO MINIMUM, ZAŚ WSZELKIE NIEWYGODNE (CZYTAJ: PRAWDZIWE) KOMENTARZE USUWA LUB UKRYWA, ZAŚ TE POZYTYWNE PISZE SOBIE SAM, PONIEWAŻ KAŻDE Z KONT JEST FAKE'IEM! SAMI SOBIE ZOBACZCIE - KAŻDA Z TYCH OSÓB MIESZKA ZA GRANICĄ I MA SAMYCH CIAPATYCH ZNAJOMYCH, A OSTATNIE POSTY NA TABLICY Z PRZED KILKU LAT! ZASKAKUJĄCY ZBIEG OKOLICZNOŚCI ?! NIEPRAWDA ??? ZAKŁADAM FACETOWI SPRAWĘ W SĄDZIE, BEKNIE ZA WSZYSTKIE SWOJE OSZUSTWA ! JEŻELI KTOŚ CHCE ZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW - ZAPRASZAM NA PRIV.

#oszustwo #bukmacherka #zlodzieje #oszukujo #zlodzieje #przestepczosc #typybukmacherskie #oszust #mitle
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roman93: jeśli nabrałeś się na tak oczywiste oszustwo to zasłużyłeś na to żeby cię okradł xD
U S T A W I O N E M E C Z E 100% SKUTECZNOŚĆ INFORMACJE PROSTO OD PREZESÓW KLUBÓW
  • Odpowiedz
@krawo: nie biorę i nigdy nie brałem udziału w kupowaniu typów - to po pierwsze. Po drugie - wpis ma na celu przestrogę, aby ludzie nie dali zarobić takiemu złodziejowi.
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: Przecież napisałem, że nie kupuję typów... zrobiłem kolesiowi prowokację i wszystko wyśpiewał. Czarno na białym dowody na machlojki...
PS. Sam usuń konto, a instrukcje obsługi to swoim kolesiom na podwórku rób, o ile w papę nie wyłapiesz.
  • Odpowiedz
@roman93 Kazdy kto sprzedaje typy to j----y oszust. Nie wiedza tego tylko debile, a sami sprzedajacy udaja, ze debilami nie sa.

A jeszcze wiekszymi idiotami sa ci, ktorzy typy kupuja. Kiedys tez robilem male sledztwo co do takich milionerow od sprzedawania typow i wnioski byly jasne.
  • Odpowiedz
No więc sam widzisz, sam przyznajesz, że są to debile, ale z ich głupoty raczej ich nie wyleczysz...Za to ukrócić ich złodziejską działalność już można. FB nie robi nic z takimi stronami, za to banuje kolesia, który napisał do dziewczyny, że nie zrozumie czegoś bo jest kobietą (w komentarzu). Takie realia.
  • Odpowiedz