Wpis z mikrobloga

@RayColl_PL: Tak, CSGO wyszedł na X360 i nawet były jakieś klany i turnieje w tę grę :P Oczywiście większość grała z P90, bo konsole nie nadają się do fps, nie mówiąc o CSGO który ma charakterystyczny recoil pattern i spread. Gdzieśtam na YouTube powinny być jakieś relacje z tego...

Jak oglądałem filmik Filipa, to byłem w stanie w to wszystko uwierzyć. Jednak lampka mi się zaświeciła, kiedy Filip mówił o graniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RayColl_PL: @Piaer: jak czytam takie #!$%@? to mam ochotę was odnaleźć i wyrwać kable od internetu. Poszukaj sobie jeden z drugim jak grają zawodowcy w Rainbow Six Siege na konsoli. Też jest recoil i spread. Znawcy #!$%@?..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piaer: no to chyba oczywiste że gracz na myszce będzie miał przewagę. Ale pisanie że granie w FPSy na padzie mija się z celem i nie da się grać to zdecydowanie brak pojęcia o czym się pisze.
  • Odpowiedz
@Nizki: Jestem człowiekiem dążącym do perfekcji. Gry traktuję bardzo poważnie. Moim zdaniem granie w FPSy na padzie mija się z celem. I mówię to jako wieloletni posiadacz PS2, więc w FPSy na padzie grałem bardzo dużo (online też).
  • Odpowiedz