Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Bo nie odpowiedziałeś: Jeśli strace zasieg internetu (telefon sie przywiesi, parking podziemny, awaria z winy operatora) i ktos mi przeleje po LN to mozemy sie pozegnac z kasa?
  • Odpowiedz
@d__k: BTC nie mogą przepaść, jest to technicznie niemożliwe. Nie będziesz mógł otrzymać płatności w ln i tylko tyle. Bloki będą puste więc będziesz mógł otrzymać płatność tradycyjną metodą za kilka staoshi
  • Odpowiedz
@d__k: Nie będzie się dało do ciebie wysłać przelewu przez LN.
Jak często masz telefon offline? To taki problem?
A jak chcesz zapłacić jakimkolwiek shitem jeżeli będziesz miał telefon offline?
A jak chcesz zapłacić kartą w sklepie jeżeli oni będą mieli problem z netem? Kaplica...
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc:

Nie będzie się dało do ciebie wysłać przelewu przez LN.

A jak chcesz zapłacić kartą w sklepie jeżeli oni będą mieli problem z netem? Kaplica...


Jak mam telefon offline to kazdy moze mi zrobic przelew ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak moj bank jest caly offline to nadal moga zrobic mi przelew, tylko dojdzie jak bedzie znow online
  • Odpowiedz
@Tylko_rozdajo: To pakuj się w shita bo jak słusznie zauważyłeś btc nie ma przyszłości. Offline nagminny problem wszystkich. Sklepy też często odmawiają nam płatności kartą bo są offline. #!$%@? żeby mieć net w 2018 roku ;)
  • Odpowiedz
@d__k: Możesz zapłacić komuś by pilnował przelewów. Najlepiej być online, bo jakby ktoś chciał cię wykantować to zgłaszasz prawdziwą historię transakcji, a gość traci swoje bitcoiny - polecam ten styl życia
  • Odpowiedz
@Drakii ale dobrze że przelewy bankowe działają offline, zameczylbym się czekaniem

A jak z realizacją multitransferow? Np. wypłaty: jedną transakcja do wysyłki na 100 adresów? Trzeba czekać aż wszyscy na raz będą online? xD
  • Odpowiedz
@fervi: ale to nadal wymaga aby telefon byl online. Z tego co rozumiem jesli odbiorca i nadawca nie beda w tym samym czasie online to przelewu nigdy nie da sie zrealizowac. W messengerze nie musi tak byc. Wystarczy ze wysle wiadomosc zostanie ona zakolejkowana, moge isc offline, a jak tylko nadawca sie pojawi odrazu dostanie moja wiadomosc
  • Odpowiedz
@Tylko_rozdajo: Szukacie problemu tam gdzie go nie ma. Jak masz często tel offline to współczuję, ja nie pamiętam kiedy miałem. Z resztą to początek i za jakieś czas i ten problem bęzie rozwiązany. Trolliki od shitów ;)
  • Odpowiedz