Wpis z mikrobloga

Obserwatorzy myślą, że coś zrobią bystrzakowi i magicalowi? Przecież nikt im nie pomoże :D- A sami nie dadzą rady. Na zniszczenie gurala czekali jak zrobi to wykop i wardega a nagrali, że "to oni". Daje taki przykład, że np Magiczny by dostał bana za coś.|| To oni by nagrali filmik oczywiście, że "to oni!" :D
#danielmagical #gural #bystrzaktv #patostreamy
  • 18
@Loyalis: prawda jest taka, że gówno wystalkowali i wszyscy powtarzali, że ma ona 13 lat. Naprawdę po poziomie nagrań, bełkotu i ortografii to te dzieciaki co najwyżej mogą wystalkować klocka w kiblu. Bombel nakręcił fejm i tak leci.
Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Wszyscy mówili, że ma 13 lat, więc podpięli się pod to. Obecnie rocznikowo to ona de facto ma 14, a w momencie szota miała 13, ale to już znaczenia wielkiego nie ma.
@figotix13: ty masz cos z glowa? Podaje suche fakty a Ty wypierasz je ze swojej swiadomosci. Oni ja znalezli. Oczywiscie mam beke z ich działań (filmiki), ale to nie zmienia faktu, że oni przeszukali czlonkow jego grupy i ja odnalezli. Takie trudne jest to do zrozumienia?