Wpis z mikrobloga

@Adest: To maksymalna wartość zmierzona przez program a nie maksymalna wartość podana na tabliczce znamionowej zasilacza. Maksymalna wartość zmierzona może pobić nowy rekord gdy obciążysz komputer podczas wykonywania pomiaru.
@Adest: mam przy sobie 2 zasilacze do lapków i jeden na 90, a drugi na 120 wat ( ͡º ͜ʖ͡º)


oczywiście normalnie ciągną pewnie mniej, bo max moc pobierana powinna być maksymalnie 80% mocy zasilacza do kompa jak i do lapka, a w dodatku jak się grafiki nie używa, albo bardzo procka nie obciąża, to już w ogóle sporo mniej ciągnie

co do screena, to nie
Pobierz Marcinnx - @Adest: mam przy sobie 2 zasilacze do lapków i jeden na 90, a drugi na 120...
źródło: comment_z9MkZ4giDIWU59aOurt7hMrsEo8MBuCk.jpg
@piotreek88: @AdireQ: @Marcinnx: Aha ok kumam dzieki za pomoc, w sumie nie za bardzo sie znam na komputerach, a kupowalem uzywany, gosc mowi ze da sie pograc i ze to taki z lepszych, w sumie nie chcialo mi sie jeszcze tak sprawdzac itp.Poza wymiana pasty procesora i przymocowaniu wnentylatora do radiatora.wedlug tego programu myslalem ze on ma zasilax max 140W, a ciagnie 70W widocznie zle spojzalem w ogole.Jak sie