Wpis z mikrobloga

Uwalają mi plac zabaw jako duplikat - ten drugi jest ~200m dalej. Na street view widać, fotosfery są, oznaczenie na google ze zdjęciami jest. Nawet się od siebie różnią - nowy jest piaskowy a stary na trawce. Co robić w takim przypadku? Pisać w opisie jak dla niepełnosprawnych umysłowo 'UWAGA: TO NIE JEST DUPLIKAT..."?

Dodatkowo stary portal już jest zasyfiony zdjęciami nowego :/

#ingress #ingressopr
  • 10
@piotrr_: Na pewno unikaj wklepywania w opis tekstów w stylu właśnie "to nie jest duplikat". Pamiętaj, że z takim opisem zostałby portal a zmiany opisów i nazw jeszcze nie są możliwe w OPR u nas, więc takie portale jeszcze chętniej są odrzucane, bo po prostu te zmiany trwają zbyt długo a często w ogóle do nich nie dochodzi.

A jeśli chodzi o to co możesz zrobić to nie mam zielonego pojęcia.
@BDJQP: no ja mam w dwóch miejscach taka sytuację :/
@Elszu: i czekaj 2 lata na odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą chcę żeby było więcej portali na zadupiu a nie mniej :D
@Feuforce: wiem, że to by zostało w opisie. Niestety innej opcji kontaktu z OPRowcami nie ma ¯\_(ツ)_/¯
@Dare: akurat tamtą miejscówkę ktoś w pokach mnie prosił a nic innego tam ni
@piotrr_ jakby mi przyjmowali wszystko co się teoretycznie nadaje, to bym miał ze 2 domówki i z 10 portali w promieniu 100 metrów, a tak mam tylko 3 portale ))¯_(ツ)_/¯
@piotrr_: Może coś w stylu " W okolicy sporo jest placów zabaw, lecz ten wyróżnia się...". Serio nie wiem. Dziwne i głupie to jest. Możesz próbować, byle zrobić to tak, by opis który zostanie miał jakiś sens i po prostu pasował. Wiem tyle, że opisy takie jakby błagające sprawiają, że portal od razu jest udupiany, nawet nie weryfikują wtedy, czy rzeczywiście jest w danym miejscu.
@piotrr_: ale uwalają oceniający czy algorytm aplikacji? Ponoć jak dwie komórki s2 poziomu 18 są blisko siebie to sama aplikacja potrafi odrzucić takie zgłoszenie. Aczkolwiek u mnie w mieście też cały czas dwa place zabaw są odrzucane, mimo że między nimi są nawet dwie puste sąsiednie komórki poziomu 18.