Wpis z mikrobloga

@Bocislaw: Kiedyś mając gówno nóż za 150$ potrafiłem dostać około 40 ofert dziennie, ostatnio mając eq warte około 6k$ jak dostałem jedną oferte dziennie było dobrze.

Siedzenie na reddicie parę godzin żeby zarobić parę kluczy jest dla mnie nieopłacalne, znalazłem lepszy sposób dorabiania i tyle. ¯\_(ツ)_/¯
@Wolsky: oni próbowali egzekwować ten ToS, problem w tym że w takiej skali jest to bardzo trudne, bo dla 10k$ dziennie warto się troszkę napracować, a tyle bez problemu wyciąga średniej wielkości stronka hazardowa. Wprowadzili limity na API i ładowanie inventory (padły depozyty / withdrawy) na stronkach. Pyk, stronki inwestują w rotational proxy i #!$%@? inventory, problem rozwiązany. Valve banuje boty? Wrzucamy itemy na bitskins od razu i nie trzymamy nic
@sokytsinolop: @Moted: @Wolsky: @Moted:

najbardziej dostaną po łapach wszelakie boty i oferty opierające się na płynności zasobów typu:
1) wymiana kryptowaluty<-> klucze
2) handel skinami i kluczami, na samym allegro są osoby co oferują skiny których rzeczywiście nie posiadają, a kupowali skin dopiero jak ktoś im zapłacił pieniądze, a teraz już to nie przejdzie bo będą zmuszeni odczekać 7 dni.
ja ostatnio chciałem sprzedać nóż i muszę obniżyć
@n00_: Ale zrozum, że trading to nie sami Janusze biznesu i scam site'y. Sam wymieniałem baaaardzo dużo, wartość inventory u szczytu przekroczyłem ponad 10k$ od praktycznie zera - robiłem to dla funu i profitu. Nie wymieniam już od roku, bo właśnie ci Janusze zaorali trading.
Problem jednak z tą zmianą jest taki, że ora po równo Januszy i zwyczajnych traderów - sprawdź populację r/globaloffensivetrade i ich reakcje.
@sokytsinolop: mirku, ja gram w cs od wersji 1.6 poprzez source do go.. dla mnie ta gra ma inny wymiar, nie są mi potrzebne kolorowe pistolety żeby walić banie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale rozumiem, że chodzi ci o to, że wraz ze skinami przybyło graczy? ja zawsze miałem z kim grać więc mi to obojętne.. ale fakt, więcej dzieci gra w tę grę, a później na
@Wolsky: ale co żyjesz z tego wymieniasz jeden przedmiot dziennie 20 razy?? Sporo tych januszy obniżało cenę nawet nie mając tego przedmiotu. Tak czy siak popyt ci się nie zmniejszy, bo janusze czy boty starały się kupować jak najniżej, a tworzyły niezdrową konkurencję.
@n00_: Żyć nie żyję, ale co dorobiłem i poznałem ludzi to moje. Napisałem, że nie wymieniam od roku, bo właśnie te Janusze rynek rozwaliły, ale ostatnia zmiana utrudnia życie też zwykłym traderom
@Wolsky: ja już od pewnego czasu nie gram i mam problem ze sprzedaniem swojego ekwipunku bo albo trafiam na oszustów albo januszy biznesu, którzy by chcieli kupić taniej ode mnie a później sprzedać.
@Wolsky: jaka to odpowiednia cena?? dawałem najniższą i tak 100 kluczy ledwo w tydzień schodziły. Musiałbym dawać po 6PLN aby się rozchodziły tak jak mówisz obecnie...