Wpis z mikrobloga

@heterodewiant44: nie jest to przypadkiem od mleka spożywanego w dużych ilościach? Młody pewnie robi suchą kupę i podrażnia jemu śluzówkę a tym samym dupsko szczypie i boli przy wydalaniu co jest powodem dużej niechęci do siadania na nocnik. Muszę się podpytać jednej mamuśki w rodzinie bo wiem, że jej młody miał bardzo podobne problemy i z tego co kojarzę mleko w dużych ilościach było jedną z przyczyn.
@daot: To chyba zależy od dzieciaka i ewentualnego uczulenia. Raczej większym problemem jest jeśli dzieciak nie załatwia się jakiś czas i potem ma twardę kupę. Wtedy czopki i syropy.
@heterodewiant44: To spróbuj czopki incydencjalnie, a reglarniej syrop. Miałem podobne akcje. Brudził majtki, ale nie robił. Pomagało jak przez jakiś czas dostawał syrop (nie pamiętam nazwy, ale mogę sprawdzić). Ponoć ten syrop nie rozregulowuje niczego, więc nie ma problemu z odstawianiem, ale dłuższym stosowaniem. Może mieć blokadę, bo go boli jak robi, więc nie chce robić, więc kupa się robi twarda, więc jeszcze bardziej boli, więc...