Wpis z mikrobloga

Dziś o 20:00 misja na poważnie z Iterowego 'cyklu' WPMA, bez odrodzeń, z CASem. Ta misja została przeze mnie odtworzona na podstawie misji #1 oraz tego co wiedziałem o planowanej misji #2, która mimo iż była gotowa to nigdy się nie odbyła (niestety na serwerze jej nie było, więc musiałem sam zrobić). Wrogów mało (ale więcej niż w #1, bo jest Was 2 razy więcej).

Obowiązkowy mod na dziś!

Tło:

Po porażce spowodowanej brakiem zaopatrzenia przyszedł czas na kontratak. Przed momentem dotarło wsparcie w postaci odrzutowca. Zapadła decyzja o wykonaniu jak najszybciej kontrataku, korzystając z jasnej nocy, ponieważ jak donoszą nasze źródła w najbliższym czasie wrogowie mają znacznie wzmocnić znacznie swoją obronę przeciwlotniczą. Do drużyny Aleksiej dołączyła drużyna Boris która stacjonowała w Kandar. Waszym wspólnym celem będzie odbicie wsi Tunkuf oraz Kunara a także (jeśli dacie radę) FOBa w którym zaczynaliście #1 misję.


Wróg zapewne zdążył się trochę umocnić przez ten czas, więc spodziewamy się większej liczby patroli czy posterunków na całym obszarze. Możliwe, że zdążyli poustawiać pojedyncze bunkry, ale z pomocą jednostki Nikolaj wyposażonej w MiG-29SM nie powinniśmy mieć większych problemów.


Mapa: Lythium
Zgodnie z nowym rozporządzeniem

Zeus: @3Mydlo3
Lvl. Zeusa - 3

Liczba wyzeusowanych misji - 42 (w tym 8 dużych) [Liczba ta sama co ostatnio, bo zmienił się nieco sposób obliczania niektórych rzeczy]
Poziom #!$%@? - HURR DURR MILSIM (brak odrodzeń, giniesz = koniec)

Zapisy dostępne na forum.

NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ W TRAKCIE, JAK SIĘ SPÓŹNISZ 30 MINUT TO NIE ZAGRASZ [Dokładny czas po którym nie wpuszczam zależy od tego jak przebiegnie początek misji - czyli ile zajmie wyjście z bazy]

#armaforces
3Mydlo3 - Dziś o 20:00 misja na poważnie z Iterowego 'cyklu' WPMA, bez odrodzeń, z CA...

źródło: comment_fbGi5tsY6GSkR3V7X1tYzEZ4ir8VXDfo.jpg

Pobierz
  • 4
Wołam zainteresowanych (62) z listy Rozgrywki Special Arma
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @3Mydlo3 @Madin5 @Lerla @ssmietana @BOOTanick @Adenocarcinoma @Jakses @MohammeT @epll @Sewoo @McBlyat @osmuletz @sagis @slesa @nielu @Bigby @arcaddius @przem9300 @Badass @JurijPietrowicz @Jogii @harrison @dotted @Wievioor @effzet @Zari @Razorr @Ilddor @parasite @thislookslikeheresy @Syarho @Jemigrant @Felerowski @Saper9 @Jarzyna @mikkeboss @agentRJ45 @MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @Odbyt_Szatana @mario972 @