Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: mnie tylko smuci jedna rzecz. To jak ludzie chętnie korzystają z broni jaką jest usprawiedliwianie by wybielać swoje sumienia. To smutne, że można przyzwalać na jakąkolwiek krzywdę broniąc się tym, że kto inny też to robi. I smutne jest to jak człowiek się z wiekiem zmienia. Jak z początku niewinnie patrzy na świat z dobrocią, podziwia go i uczy się w nim żyć by z czasem zatracić co dobre
  • Odpowiedz
Związać i utopić psa to bez wątpienia czyn zasługujący na kare ale jeśli myślisz że kupując kurczaka w biedronce z przemysłowej hodowli nie masz nic wspólnego z cierpieniem zwierząt to się k---a możesz zdziwić.


@LowcaAndroidow: Serio ludzie wy jestescie tak zrypani, ze nie widzicie roznicy? Masz psiego przyjaciela, bezbronne zwierze, ktore nie mialo jak zalezc ci za skore, ale w brutalny sposob je mordujesz - topiąc. To zupelnie normalne i
  • Odpowiedz
Ja was ludzie k*wa nie rozumiem. Bestialskie ZABICIE NIEWINNEJ ISTOTY jest dla was ok. Ja swojego psa KOCHAM, tak kocham tak samo jak członków rodziny. Wg logiki spierdoxa OPa ktoś mógłby podejśc go zabić, bo to tylko hehe zwierze, a przecież ja spożywam posiłki mięsne to mam za swoje.

To ja wam powiem tak, nie lubię małych dzieci (chociaż to nieprawda akurat), więc jak wam ktoś zabije dziecko to mam wywalone hehe,
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: No tak, jak mówisz "całkiem o tym zapomniałem" to znaczy, że zapomniałeś tylko trochę. Znaczenia to ma akurat dwa, ale nie o to chodzi. Generalnie pies nie cierpiał aż tak (chociaż ja akurat czytałem opinie, że to jest jedna z najgorszych i najbardziej bolesnych śmierci) to wywalone. Idę rąbać siekierą wszystkie zwierzęta jakie spotkam, jak dobrze się zamachnę to nie będą cierpieć = jestem niewinny
  • Odpowiedz
Ogólnie nie przeszkadzały mi do tej pory skrajnie odmienne od moich, ale jak widzę ten wpis i ilość plusów, to mam ochotę autentycznie zwymiotować wam na ryje
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: sam pewnie masz akcje jak z tego obrazka za uszami, skoro próbujesz usprawiedliwiać te sceny. kaczki hodowane na mięso tutaj się nie równają i nie polepszą ci snu, zwyrolu.
  • Odpowiedz