Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czyli związanie psa i zabicie go, to to samo co kupienie kurczaka w sklepie? Aha.


@yeloneck: co powiedział OP:

tak, A jest złe ale wy wszyscy robicie B które też jest złe


co napisałeś:

uważasz że A jest takie samo jak B?


logika i argumentacja leży troche
  • Odpowiedz
@sielkunczik: Nie masz argumentów, to zaczynasz mnie trollem nazywać. To dla was typowe, antropomorfizujecie swoje ulubione zwierzęta, a później stosujecie absurdalną selekcje moralną, broniąc albo obwiniając mordy na zwierzętach których lubicie / nie lubicie. To że związał psu łapy i pysk było przejawem człowieczeństwa, dzięki temu pies szybciej się utopił. Strach pomyśleć że tacy gimnazjaliści jak ty, jak dorosną będą mieć prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth:

ludzie najchętniej robiliby samosądy. Tysiące lat mija od czasów plemiennych, psychika ta sama. Szkoda gadać


Od zawsze na takich "ludzi" mówiło się motłoch, celowo wprowadzając rozróżnienie między ludźmi myślącymi a ludźmi, którzy tylko biologicznie przynależą do gatunku...Nazywajmy rzeczy po imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow:

Wydaje mi się że przyczyną jest jedną, ogólne internetowe życie na pokaz i kreowanie się na kogoś kim wypada być.

Mi się wydaję że to właśnie twój wpis jest podyktowany tego typu przyczyną. Ew. typowy staropolski bul dupy bo ktoś ma inne zdanie niż ty.

Zabiłem w życiu wiele zwierząt i wiecie co? Były smaczne, rozumem że jak odrąbałem kaczce głowę to hurr durr nie mam serca i należy zrobić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LowcaAndroidow: Człowiek który to zrobił ma coś nie tak z deklem i według mnie tutaj powinna się skończyć dyskusja. Bo te dywagacje na temat wyższości człowieka nad zwierzęciem i odwrotnie prowadzą do niepotrzebnego hejtu. (samosąd to jest równie zła opcja, bo może się okazać że zrobił to ktoś specjalnie i oskarżył kogoś innego). I tu jest całe sedno problemu, ludzie mordowali by kogoś za samą niezweryfikiwaną informacje, co czyni ich takimi
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: #!$%@? to jest twój wpis, a ty nadajesz się na obowiązkowe badania psychiatryczne dla myśliwych jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy zabiciem zwierzęcia na mięso, a okrutnym torturowaniem i znęcaniem się nad nim. Lecz się.
  • Odpowiedz