Wpis z mikrobloga

Ok wrzucam screena o którym pisałem bo kilka osób mi to wypomina, muszę też nieco skorygować tamten wpis, bo od tamtego czasu trochę się zminiło, już następnego dnia zamknąłem tamtego longa z niewielkim zyskiem bo sytuacja nie szła z moim scenariuszem, dalej uważam, że będą wzrosty ale nie stanie się to gwałtownie, będą one spokojne i stabilne, jeżeli przebijemy 7k w co bardzo wątpię już to stanie się to tylko na chwilę, i wtedy najwyżej dołoże sobie na longa, zresztą dzisiaj też to zrobiłem, sytuacja cały czas się zmienia, dlatego nie chce mi się informować za każdym razem kiedy zamykam czy otwieram longi screen
#bitcoin
  • 12
@pawlo74: 1 z wileu czynników jakimi się kieruje jest to, że jak popatrzysz na wykres to zauważysz, że spadki są caraz bardziej rozłożone w czasie i coraz mniej strome, chyba nie muszę tłumaczyć o czym to świadczy, poza tym kieruję się jeszcze innymi czynikami, ale one już nie są tak oczywiste dlatego zostawiam je dla siebie ;)
poza tym kieruję się jeszcze innymi czynikami, ale one już nie są tak oczywiste dlatego zostawiam je dla siebie


@JanuszBizn3su: ja zdradzę Ci jeden. Nie doceniasz spekulantów. I nie wiesz jak można manipulować szaraka, nawet najtwardszy pęknie po roku ciągłych spadków i sprzeda w panice
@pawlo74: w 2013 nie byłem na btc, ale tam była nieco inna sytuacja, a mianowicie btc urosło 10x w jeden miesiąc a w ciągu roku było to 100x, teraz w ciągu roku urosło 20 krotnie, czyli nzacznie mniej i dodatkowo wzrosty były rozłożone w ciągu całego roku a nie jak w 2013 jako 2 gwałtowne skoki, wtedy do momentu bańki nie było żadnych większych spadków, więc nie było też powodu do
@ch00dybcn: podaję sensowne argumenty, jeżeli z czymś się niz zgadzasz to napisz z czym i dlaczego i na jakiej podstawie ty uważasz, że stanie się dana rzecz i na tej podstawie możemy dyskutować, jeszcze sam całkiem niedawno pisałem, że stanie się coś podobnego co w 2013 ale wtedy uważałem tak tylko dlatego bo tak się właśnie stało w 2013 bez jakiejkolwiek anazlizy i sensownych argumentów, i tak właśnie robi większość osób