Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiś fajny telefon do ~1000zł, ew. max 1500zł - o ile warto dołożyć?
Interesują mnie chyba głównie chińczyki.
Wymagania dla mnie przede wszystkim:
- dużo gadzetów typu NFC, czytnik linii papilarnych, jakieś wbudowane DAC'e itp - ogółem wypasiony max
- fajnie jakby był w miarę dobry aparat
- rozmiar max do 6" (aktualnie mam 5,36" i jest ok, więc 6" może nie będzie takie złe)
- dobrze jakby miał fajny design (aczkolwiek to jest z priority low)
- dobrze jakby miał LTE B20 (na wieś!)
Wysyłka może być z chin, może być z Polski - obojętne, dobrze jakby był to banggood z względu na ubezpieczenie od VAT'u // priority mail.
Myślałem o Xiaomi Mi Mix2, zwłaszcza, że jest teraz w fajnych promkach, ale może polecicie coś innego? Kiedyś rozważałem też Xiaomi Mi5s Plus.
Dzięki mireczki
#banggood #gearbest #telefony #telefonyzchin #chinskiecuda #aliexpress #xiaomi #meizu #ibuygo
  • 16
@Kodziak: w Xiaomi to tylko górna półka ma nfc, Redmi i MiA1 nie mają, także może Mi6 albo Mi MIX2 znajdziesz tanio u majfrendów:) jeśli chodzi o aparat, to Xiaomi leży i kwiczy, aczkolwiek jak nie miałeś Samsunga czy iPhone to jakoś może ci wystarczyć:) ponoć dopiero MIX 2S ma konkretny aparat
@Kodziak: Xiaomi MI9 SE w chinach ok 1090 zł, ma NFC, potrójny aparat, czytnik w ekranie,bluetooth z APTX HD. ale brak złącza na kartę pamięci i brak jacka ( przejściówka w komplecie).