Wpis z mikrobloga

W komunistycznym PiS panuje pokora i zaduma nad ostatnim wynikiem partii:

- PiS straciło 12 proc. względem ostatniego badana.

Stanisław Pięta (PiS): (śmiech)

- Jak pan sądzi, jakie mogą być przyczyny tego spadku? Nagrody dla członków rządu, o których jest głośno w ostatnich tygodniach?

- Myślę, że to intryga lewaków, którzy szukają jakiegoś zaczepienia, złudzenia, nadziei, na to, że ich istnienie ma jeszcze jakiś sens. To manipulacja, która ma zapobiegać frustacji podzielonej, zdezintegrowanej lewicy, która nie widzi już dla siebie przyszłości.


https://wiadomosci.wp.pl/tylko-w-wp-olbrzymi-spadek-pis-w-najnowszym-sondazu-reakcja-partii-zdumiewa-6235076182497409a
#bekazpisu #neuropa #heheszki #polityka #4konserwy #zakazhandlu #dobrazmiana #komunaplus
  • 27
@chamik: Dooobrze, czyli już są na wylocie bezdyskusyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie widzą własnych problemów, pijani władzą od samego początku, pycha i zero pokory - byle pierdoła ten rząd rozsypie. Ostatnio brzoza tylko dopełniła dzieła bo sami o własne nogi wyłożyli się już wcześniej, teraz nich lepiej to przetrwają żeby wylądowali m.in. przed Trybunałem Stanu a nie w polskim zwyczaju darowano
@jarzyn86: Ale jak te same sondażownie pokazywały dużą przewagę PiS to wtedy było cacy? Czy może to tak specjalnie spiskowali, żeby przed startem kampanii dopiero się coś zaczęło?
@sosn: chodziło mi raczej o to, że TVN już w przeszłości dopuścił się zafałszowań ze swojej strony i nie jest wiarygodny. W związku z czym nie ma znaczenia czy ta konkretna informacja jest prawdziwa. TVN jest tez w opozycji do partii rządzącej czego obie strony nie ukrywają. To tak jakby ten sondaż zamówił Schetyna.
W komunistycznym PiS


@chamik: ale skończcie ludzie tym komunizmem. Ktoś wam nawtykał do łbów, że zamordyzm jest komunistyczny i jak te pelikany łykacie i powtarzacie. Owszem, PiS to zamordyzm i dyktatorskie ciągoty, jest to obecne również w komunizmie. Ale nie tylko, raczej również. Zamordyzm i dyktatura nie mają barw politycznych, albo raczej mają wszystkie. Jeśli już porównywać PiS do czegokolwiek przed nim, to najbliższy jest katolicki faszyzm generała Franco, który komunizm