Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: 14 latka nie takie dziecko ale PRAWNIE JESZCZE TAK. A czemu teraz dopiero wyszło to na wierzch? ponieważ tak jak vojtaz powiedział dużo jutuberów o tej sprawie wiedziało czyli pewnie nie chcieli tego ujawniać bo kolega itp (taki sam przypadek jak z guralem) ale dla swoich spraw postanowili przez kogoś te dowody wydać. I to nie ma różnicy, że to było 4 lata temu czy 6 miesięcy temu skoro ona
@Hogataa26: Domyślam się, że ją do tego nakłaniał, ale racja pewności brak. Myślę, że 14 letnia osoba w zestawieniu z 20 letnią to dwa różne światy na poziomie emocjonalnym i w świetle obecnej wiedzy psychologicznej 14 letnia osoba, jest jeszcze dzieckiem. Rozumiem sytuacje, gdy chłopak ma 16 lat a dziewczyna 14-15 lat, jest to normalne i powiedzmy "zdrowe". Natomiast w przypadku typa, który ma 20 lat, zainteresowanie 14 letnim dzieckiem, którego
@Kubczak-Nalewaja: @BananowyBananowiec: @polaczyna: Jak mi podacie nagranie VIDEO z całą konwersacją tak jak to zrobił Sajkol z Katarzyną Piasecką od Magicala, to uwierzę Wam, że to kompletnie wina Vojtaza.

A tak to dajecie jakieś powycinane gówna. Te NIE DAM to też nie wiemy czy to była 14-latka czy może jakaś starsza, która odmówiła. Bo tu nie ma DATY I GODZINY rozmowy.

Te inne screeny gdzie miał brzucha albo w
@Hogataa26 Cała ta sprawa jest grubymi nićmi szyta, ale wyjaśnij mi proszę jedno. Jeśli Twoja córka byłaby molestowana 4 lata temu, to zrobiłoby to różnicę czy nie ? Osobiście zwisa mi kiedy to domniemany występek był, a fakt istnienia jest interesujący. Jeśli to prawda, to takie osoby powinno się traktować prewencyjnie jako pedofili i izolować od społeczeństwa.
@Hogataa26: Przytaczasz przykład, jako sugestię. Ja tylko próbuję uświadomić Ci, że data tutaj nie ma znaczenia i zrobiłem to na przykładzie o podobnym kontekście. Pomijam fakt, że według tego co twierdził ten chłopak, to czyn dokonany przez tego człowieka ma znamiona molestowania. Póki co jestem biernym obserwatorem całej sytuacji, ale jeśli wyjdą odpowiednie dowody, to sprawa trafi do prokuratora jednego z bardziej restrykcyjnych w tych sprawach.