Wpis z mikrobloga

14 i 18 edofilia? xD. #!$%@? trzymajcie mnie. To moje koleżanki romansowały z pedofilami jak byliśmy w gimbazjum? Właśnie takie dzbany jak ty wszędzie widzą pedofilię bo jest idiotyczny zapis (ponizej 15 lat nielegalne). Rozumiem jak ktoś ma 19+ i podbija do poniżej 15.

Czyli 16 latkowie i 17 latkowie to też pedofile bo romansujo z 13/14latkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ach szkoda gadać.


@MWittmann: Wciskanie na
@polaczyna: Z instagramem się zaorałem faktycznie. Tylko, że tak się składa iż te fotki nie miały dialogów dziewczyny. Wycięte w #!$%@?. Zostały jego monologi i fotki.

Ciekawe, że napisał "MRRR". Czyżby komentował swój brzuch? Nie wydaje mi się. Dziewczyna po prostu wysyłała mu nudeski i sprośne teksty. Ale zawczasu sobie usunęła wypowiedzi i porobiła screeny by go udupić.

A usuwać wiadomości własne z messenger/skype da się. Także sam się zaorałeś będąc
Pobierz MWittmann - @polaczyna: Z instagramem się zaorałem faktycznie. Tylko, że tak się skła...
źródło: comment_1hvbTV45RgZQbVX4ELXDsR4ZlDmsvFPb.jpg
@MWittmann: jak dobrze mi się wydaje 13 lat ma się w 6 klasie podstawówki a 16 w 3 klasie gimbazy to ładna szkoła do przedszkola też zaglądałeś? A to w szkole można mieć tylko miłość o kilka lat młodszą? bo piszesz tak jakby nie można było mieć dziewczyny w tym samym wieku. I nie pogrążaj się bo piszesz jak rasowy edofil. Jeszcze napisz ze leżałeś a dziecko przechodziło i samo upadło
@BananowyBananowiec: Była rocznikowo 14-latką. 5 miesięcy do urodzin jak zostaliśmy parą. Kto mówi, że stosunek był od razu? Sama zdecydowała kiedy jest gotowa. Związek trwał parę lat. Także pozdro Bananie.

EDIT: Bananie wieczny prawiczku ʕʔ
@MWittmann: Rocznikowo możesz mieć 18 lat a dalej nie jesteś pełnoletni bo dopiero jest to uznawane od dnia urodzin. No to #!$%@? jak stosunku nie było przed jej 15 no to nie jest to edofilia a jak był to jest i czy tego chcesz czy nie to każdy prawnik ci to powie.
I dobrze jest wiedzieć, ze teraz prawiczków się rozpoznaje po tym czy uprawiali sex z dzieckiem czy nie. DALEJ
@polaczyna: ale on jej nie wciskal nic na sile.
Dziewczyna tez do niego pisala i wysylala. Taka jest prawda.
@PZt37: Gural dla publiki robil wszystko,a ze jest malo inteligentny to nie pomyslal ze mowiac cos takiego ,jest podwojnie jebniety. Na dodatek obrzydliwy.
Nie ma co porownywac Vojtaza i Gurala. Nie wierze ze bedac nastolatkami nie "chodziliscie" z mlodszymi dziewczynami.
@Hogataa26: Bawi Ciebie zapis z KK? Wiem, że vojtaz to kretyn ale myślę, że w wielu 20 lat, przewyższał emocjonalnie i intelektualnie, DZIECKO mające 14 lat. Rozumiem, że w przypadku gdybyś miała córkę(oczywiście tylko teoretycznie) i twoja córka otrzymywałaby zdjęcia penisa 20 letniego otyłego facet, który nakłaniał by ją do wysłania podobnych fotografii z radością, przyjęłabyś taką informację i pochwaliła działanie tego otyłego osobnika, odpisując do niego "ZAPRASZAM NA OBIAD"?
@Hogataa26: możesz mi pokazać dowody gdzie ona coś do niego wysyłała? bo narazie jest tylko, że to on coś wysyłał.
A to teraz edofilią nazywamy to, ze ktoś robi pod publikę? jprdl szkoda jest twojego dziecka w przyszłości.
I tak nie chodziłem z dziewczyną 13 letnią mając 16-17 lat a tym bardziej mając 20 lat nie wysyłałem 14 latce nagich fotek.