Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#csgo ja to #!$%@? Valve popierdliło.
Jestem S5 wygrane 7 pod rząd 1 porażka 16 do 13 byłem pierwszy w tabeli jak zresztą w innych meczach ale #!$%@? gram dalej 5 zwycięstw cały czas u góry w tabeli. Gram nexta trafiam na 4 Polaczków idiotów co gadają o pierdołach zamiast grać. Tylko ja coś careuje tam ale #!$%@? porażka bo przeciwnicy zgrani i wiece co #!$%@? spadłem do s4 to jest jakiś żart. Rzucam to i ten chory system elo
  • 32
@lolek32: Miałem okazje chwilę pograć na Silverkach i nie spinaj się tak. Widocznie ktoś w twoim teamie cheatował i usunęło ci postęp. Ja mam Globusa i też się #!$%@?łem jak byłem na Supreme i po jednym meczu z jakimś typem w trakcie mojego streama który zaczął cheatować i go zbanowali cofnęło mi rangę. Dałem sobie dwa dni przerwy i zacząłem robić rajd do globusa. Po pierwsze uświadom sobie że tak naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nerax123: tylko że na silverach jestem przekozak i to mnie #!$%@? bo wyciągnę 7 meczy raz mi się noga podwinie i było blisko i taki #!$%@? zostajesz tu.
@lolek32 W CS nie ma nic za darmo. Jak spadłeś to zapewne coś z tego co napisalem bylo prawdą. Mam na myśli głównie cheatowanie przez innych. Łapią bany a pozniej to uniewaznia mecze. Sprawdz w ostatnich meczach czy ktos nie mial w twoim team vaca
@lolek32: gram w cs go od 4 lat i srednio raz w miesiacu cos takiego slysze XD
widze ze jestes nowy into cs (silver) wiec ci dam kilka rad:
- wyluzuj
- nie graj dla rangi
- staraj się cieszyć z gry, a jak trafiasz na toxici to sie nie #!$%@? bo to wcale nie pomaga, pomutuj, ignoruj a jak widzisz ze nic z tego nie wyjdzie to przetrwaj do konca