Wpis z mikrobloga

Nie wiem w ogóle czy ktoś zauważył ale przed chwilą Tall Rifat padło bez walki. Deal dobity między Ruskimi, a Turkami. Nie wiadomo jakie stanowisko zajmują w tej sprawie Kurdowie.

Trochę jestem w szoku bo się spodziewałem grubej obrony, ale chyba jednak wszyscy poszli po rozum do głowy. Dosyć niespotykane na tej wojnie.

Baza wojskowa w Minakh też została oddana https://twitter.com/guderianheinzz/status/978576733325623296

#syria #bitwaoafrin
  • 8
Ale zachodnie dzielnice Aleppo mają jak na widelcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a od północy też będzie blisko po zajęciu Tall Rifat.
@KochanekAdmina: Widać że Syrię już jakiś czas wcześniej podzielili, a prawdziwym zwycięzcą jest Erdogan, nowy prawdziwy sułtan. Nikt tam nie ma tyle siły by mu się przeciwstawić, wszystkich trzyma w szachu, nie ma rady trza czekać aż popadnie w samozachwyt i zacznie robić głupoty.
Widać że Syrię już jakiś czas wcześniej podzielili, a prawdziwym zwycięzcą jest Erdogan, nowy prawdziwy sułtan. Nikt tam nie ma tyle siły by mu się przeciwstawić, wszystkich trzyma w szachu, nie ma rady trza czekać aż popadnie w samozachwyt i zacznie robić głupoty.


@lol_ek: Są pewne zasady wojny i polityki. Kiedy jest się najpotężniejszym to należy trzymać dystans i pokazać to w momencie który najwięcej nam da. Wszyscy srają na Afrin.