Wpis z mikrobloga

@mroz3: no co charytatywnie kupuje reklamę swoich wpisów aby promować jakieś restauracje :D
Oczywiście on nie pisze recenzji sponsorowanych ( )
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Tak, w zasadzie 90% treści które dziś widzą użytkownicy FB jest płatna w jakiś sposób. Kierujesz reklamę np. na osoby, które lubią Twój profil, osoby, które odwiedziły Twoją stronę, osoby z lokalizacją wrocław i zainteresowaniami kulinaria.
  • Odpowiedz
@mroz3: To tak jak sponsorowany był jego wpis o Magdzie Gessler, a później się szczycił ile to wejść nie było. No niesamowite, jak o ile dobrze pamiętam chyba nawet na instagramie to widziałam xD
  • Odpowiedz
@Iudex: Jak zwyklę leże i płaczę ze śmiechu czytając to mędrkowanie. Jeśli mielibyście choć pół pojęcia na temat działania na FB, to wiedzielibyście, że promuje się swoje treści, poprzez reklamowanie co popularniejszych wpisów. Ale zapomniałem, Wy wiecie najlepiej.
  • Odpowiedz
@W_P_K: xDDD
Jak zwykle jestem Piotrek i wszystko wiem najlepiej xDDD
Boże, od czego jeszcze nie jesteś ekspertem? Kulinaria to wiadomo, ale teraz jeszcze social media ppc ninja? Zaraz mi tu napiszesz, że to jest Twoja wersja finding unicorn strategy xDDD
  • Odpowiedz
@Iudex: ALe poczekaj, to Ty wychodzisz od tego, że wiesz lepiej za co dostaję kasę, a za co nie. Jestem Ludex, wiem lepiej od samych zainteresowanych co robią.
  • Odpowiedz
@Iudex: Przeczytaj cały wątek i zadaj sam sobie to pytanie.
Mam mega bekę z tego zastanawiania się - ile dostał, od kogo, sponsorował, nie sponsorował, wziął pod stołem, wystawił Fakturę. Doprawdy, schlebia mi to zainteresowanie i każdorazowo wprawia w doskonały humor.
  • Odpowiedz
@W_P_K: czyli twierdzisz, że nigdy nie wziąłeś kasy od jakieś restauracji za reklamę/promowanie? Wooopit też charytatywnie promowałeś? Pytam z czystej ciekawości, bo może miałbym coś do promowania i jak można za darmo to czemu nie :)
  • Odpowiedz
@pitu120: poczytaj sobie, jest taka dopiska na dole - wpis powstal we współpracy z.... Ja nie ukrywam niczego. Natomiast z restauracjami nie współpracuje, chocbys może tego bardzo chciał
  • Odpowiedz