Wpis z mikrobloga

No, wg narracji @sawardega to youtuberzy wszystko zrobili. Wykop nic. Jak zwykle, spijamy śmietankę.

Sylwester, pytam ja ciebie jak Mirek Mirka. Czemu kłamiesz, zamiast mówić prawdę? Dlaczego przemilczasz działania m.in. snierzyna, ZdziFkoTV, polaczyna, AnonimowegoLwiatka, moje? Dlaczego przemilczasz, że zaczęło się od Wykopu? Dlaczego mówisz, że to TY wypowiedziałeś wojnę jako pierwszy?
#gural #patostreamy #danielmagical
  • 18
@Kuracyja: Dla mnie śmieszne jest zarówno niedocenianie roli Wykopu, jak i Wardęgi. Gdyby nie Wykop, to Guralowi nic by się nie stało i gdyby nie Wardęga, to prawdopodobnie także nic by mu się nie stało. On jako jedyny uruchomił właściwe sznurki. Gdyby nie on, to zostałaby "pomoc" Boxdela i innych gównoyoutuberów, więc lepiej szanujcie się nawzajem i wkład w to.
@Minuta1234: Panie Minuta, może kopalibyśmy się po czole ale do skutku. Zaczęło się od wykopu i zapewne skończy się na wykopie.
Rozumiem, że jesteś jedną z tych osób, która ukradłaby komuś pomysł i podpisała się pod nim? Mniej więcej na to samo wychodzi.
Jakim podejściem? Wykopki, które spędziły nad tą sprawą bardzo dużo czasu, swojego prywatnego i cennego czasu tylko po to, żeby potem jakiś jupiter nie podziękował im albo przynajmniej