Wpis z mikrobloga

Uwielbiam rozmowy z koleżankami ze szkolnych lat:
- nie masz dzieci? Oj, weź miej, to najpiękniejsze co może się przydarzyć kobiecie!
- nie masz jeszcze męża? W twoim wieku? Ty weź tak nie wybrzydzaj
- mówisz, że chcesz się uczyć? A kiedy czas na rodzinę?
- śmiejesz się, że pomysłów dużo a czasu mało? Kiedyś będziesz się z tego śmiała...
#kolezankacontent #heheszki #stareczasy
  • 148
A facet który ma 30+ chętnie znajdzie sobie 20-latkę a nie 30-latkę


@Dzolejro: No raczej nie do związku.. 20 latki są niedojrzałe i mają siano w głowie. Ja tam wyleczyłem się już z osób < 23
Ale jak najbardziej na pewno wolałbym przykładowo 25 latkę niż 30 latkę.
@Paul_Proteus no dobra spoko, ja nie twierdze ze te wartosci ktore sa wyznawane przez Ciebie sa bez sensu, ja napisalam ze kazdy MA PRAWO wyznawac rozne i nalezy pietnowac ludzi mentalnie zamknietych w swoich, ktorzy nakazuja innym jak maja zyc. Bardzo fajnie ze jestes takim rodzinnym facetem i to sie naprawde ceni, ale to co teraz napisales mogles napisac od razu, zamiast probowac mi pociskac, bo jakby nie patrzec ja nie napisalam
@jz25: dopiero jak mnie zawołałeś to zobaczyłam co ja tu zrobiłam, masz rację, koszmar i nie wiem jak to się stało, skoro zazwyczaj piszę poprawnie.
Ale na przyszłość będę zwracać większą uwagę, dzięki.
@biblee: jak różowe lubią sobie dopowiadać, poezja.
Niestety w ogóle nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi. Chodzi o to, że jeśli człowiek chciałby mieć tradycyjną rodzinę, a wiecznie twierdzi, że ma czas to się może zdziwić w pewnym momencie kiedy zobaczy, że większość sobie życie ułożyła, a sensownych osób płci przeciwnej bez zobowiązań coraz mniej. Niekoniecznie wtedy łapią się byle czego, najczęściej po prostu jest im żal, że młodość poświęcili na coś innego,
No raczej nie do związku.. 20 latki są niedojrzałe i mają siano w głowie. Ja tam wyleczyłem się już z osób < 23


@r5678: ja zauważyłem, że niewiele się różnią 20 latki od nawet 30 latek pod względem "siana w głowie", a do tego u starszych kobiet dochodzi tzw. bagaż emocjonalny (nieufność, chłopak ją zdradził, wykorzystał itp) przez co są nieco psychiczne.