Wpis z mikrobloga

@kreolanka: Ja Waszej logiki Panowie chyba nigdy nie zrozumiem...

załóż konto na #tinder czy innym #badoo

narzekaj, że laska ma wymagania, leci na wygląd, chce Cie wydoić z kasy, ma nieciekawe pasje i studiuje gównokierunek... ogółem to nic sobą nie reprezentuje a na kobiete do związku to się w ogóle nie nadaje

No #!$%@? XD
➖ Ma wymagania co do wzrostu, twarzy czy czegokolwiek innego bo może! Bo i tak ma w czym wybierać. Bo i tak się jakiś znajdzie, wiec po co ma brać 170 centymetrowego krasnala?
➖ Chce Cie wydoić z kasy. Proste. Wiekszosc loch, które siedzą na tinderze to ambitne hehe studentki, które studiują tylko po to, żeby jak najdłużej żyć za hajs rodziców. Nie znają wartości pieniądza bo wiekszosc z nich nigdy nie pracowała, wiec to Ty masz stawiać bo jakżeby inaczej? Ona jest damą (co z tego, że daje dupy randomowym chlopaczkom) a Ty płać gentelmenie!
➖ Mają nieciekawe pasje. Albo nie mają ich #!$%@? wcale. Obejrzenie filmu co piątek to nie hobby ani pasja. Imprezy, przeczytanie jednej książki rocznie czy wyjazd do Mielna w sierpniu to nie hobby ani pasja. Ktoś kto faktycznie kocha coś robić nie wypisuje tego jako swój atut już w pierwszym zdaniu opisu. Często ktoś kto faktycznie ma pasje, nie ma czasu siedzieć i szukać ruchania w necie.
Podsumowując. Nie narzekajcie, że laski z tindera są takie, śmakie i owakie bo to #!$%@? tinder XD aplikacja do ruchania, więc nie oczekujcie tam elokwentnych, dojrzałych, ambitnych, pełnych pasji, szanujących się kobiet.

Wyrzuciłam to z siebie. Dobrej nocy Mirki :)
#tinder #badoo #zwiazki #przegryw
  • 34
@kreolanka: Ja też waszej logiki nie rozumiem, bo jej nie macie.
Kreujecie się na damy a godności w was za grosz. Zwłaszcza jak wyznajecie różnorakie zasady, które po chwili lądują na śmietniku
Kreujecie się na zgrabne i powabne i płaczecie, że tylko dupę i cycki widzimy.
Macie w głowie kłębowisko kabli i jedyne co was napędza, to emocje.
Im bardziej jesteście odpychane, trzymane na dystans, tym bardziej się pchacie na fiuta.
@kreolanka: Ale nikt nie narzeka przecież, normalne że dziewczyny mają wymagania i nie będą chciały byle gówna. Zwłaszcza, że reguły rynku stawiają je w uprzewilejowanej pozycji.
Dlatego nigdy nie założę konta na tinderze, znam swoje miejsce w szeregu.
@mazx: Gdyby nikt nie narzekał, nie miałabym takich spostrzeżeń. Z drugiej strony troche smieszne jest to, że wymagaja od #!$%@? rzeczy a same nie oferują nic, w wiekoszsci przypadkow :)
@kreolanka: Chwała jest wtedy, kiedy różowa nie pisze "jestem inna, niż inne", bo wszystkie jesteście do siebie podobne, zwłaszcza z wpisem, ze jestem "mocno doświadczony" przez różowe. Nie, nie jestem, co jakiś czas odkrywam was na nowo krok po kroku i dla mnie jesteście dosłownie mentalnymi klonami. Albo jakaś ma problem ze sobą i swoją głową, albo z otaczającym ją światem.
@kopacizasadze: Sam ci zaraz kopa zasadzę, jak jeszcze raz