Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane pomocy na szybko. Dziewczyna jest w Anglii i od paru dni stalkuje ją jakiś debil ale to się już robi groźne ponieważ jej grozi. Zgłosimy tą sprawę na policję ale nie mam teraz czasu na research, jaki w Anglii jest paragraf na stalking?
#prawo #uk #anglia
  • 6
  • Odpowiedz
@dzetson: niech idzie do lokalnego punktu przyjec obywateli, lub skontaktuje sie bezposrednio z dzielnicowym np. na twitterze.
Tutaj w takich sprawach jest bardzo fajnie, bo zwykle osoba do ktorej zglaszasz przestepstwo je prowadzi od poczatku do konca, co niewatpliwie daje ofiarom duzy komfort.
No oczywiscie jezeli rzeczywiscie sprawa miala miejsce - bo jak @benzdriver zauwazyl - zdarza sie, ze takie przypadki: ty tu, ona tam, maja drugie dno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@piwniczak
@benzdriver dysponujemy screenami ponieważ facet pisze i do niej i do mnie. Jasno w nich określa że nie da jej spokoju i będzie ją nękał, napisał również że przyjedzie pod jej pracę i gwarantuje jej że nie będzie to miłe i niech lepiej się ukrywa. Sprawa jest dosyć poważna. W ciągu 2 tyg wraca i przeprowadza się do mnie ale strach pomyśleć co się w trakcie tego czasu może wydarzyć
  • Odpowiedz