Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem frustracji tym, że niedźwiadek i struś dostają paczuszki bqże.
Ludzie piszą, że powinni się wziąć do roboty i sami zarobić na dary boże, chcę tylko zaznaczyć, że po tym świecie chodzą ludzie którzy nie nadają się w ogóle do roboty. Takimi właśnie osobami są niedźwiadek i struś. Kto zatrudni faceta z nadwagą który ma problemy z poruszaniem się, ba! on ma nawet problemy z cylindrem skończyło by się na tym, że połowę współpracowników na czele z szefem zgłosił by do prokuratury. Drugi z kolei ma na karku wyrok, który z automatu go dyskwalifikuje z większości prac, zresztą widzicie majora z łopatą? przecież jak by na nią nabrał piachu to razem z nią by wpadł do rowu.
Niech sobie im paczki ludzie wysyłają, to jest tylko i wyłącznie gest tych osób. Przecież wam się krzywda nie dzieje, że j00r dostanie pysznjie pice, suszy czy kababa.
Zresztą 80% kontentu tego kanału to otwieranie paszek bqżyh, a później pysznje jedzenie ich z rana +dodanie przez autora własnych wywodów filozoficznych na temat ostatnich zajść w jego otoczeniu.
Już bardziej mi się widzi oczernianie meliniana, który jest w stanie pracować, ale wpadł na żyłę wykorzystując do tego tzw. "widzów" którzy łapią go na litość. Przecież on te kasę przepija, a gdyby tego było mało do tej pory nie oddał pieniędzy j00rowi! Dzięki któremu defakto je dostał

#kononowicz #suchodolski
  • 11
@MagicznyKarolek: Ziomuś proszę Cię.
Rozumiem kiedy nie masz ręki, nogi - jesteś faktycznie NIEZDOLNY do pracy, a nie w sytuacji kiedy mógłby robić cokolwiek za nawet mały hajs, nie wiem być jakimś majsterkowiczem w gimbazie, zamiatał liście czy nawet był tym kierowcą - woziłby śmieci. Struś też dałby rade, mają ręce i nogi. Umysłowo, no cóż. Nie jest to poziom Elona Muska ale nie ma też tragedii. Pracować się powinno, dla
@Skatedog: Ale nadal nie wyjasniles skad u ciebie nienawisc i zazdrosc do tego ze oni dostaja paczki i nic nie robia.
Swoje teorie ze powinni pracowac juz dales - maja rece - OK ale nie pracują i co myslisz ze bluzgami w necie to zmienisz? czy robiac paczke gowno? Kto tu wtedy jest #!$%@? Oni czy Ty? od razu Ci odpowiem Ty :)

Ktos wyzej madrze napisal, ze to nie twoje
@alfons-metody: I widzisz ziomuś tu Cię mam. Kompletnie kładę żur na ich paczki. Serio serio, od momentu kiedy gonzo zniknał z jutubów stałem się followerem szkolnej więc troszkę już siedzę w tym jak to wygląda od kuchni.
Ba, sam miałem kiedyś przyjemność poznać samego prezydenta a z kajorem gadałem kilka razy przez telefon. Ja jestem zwykłym obserwatorem, czasami napiszę jakąś pastę, obejrzę filmik natomiast niczego nie ruszam i zawszę chodzę w