Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki

Zbliżają się 60 urodziny mojego taty i wraz z bratem myślimy o prezencie dla niego. Prosilibyśmy Was o podrzucenie nam pomysłów na prezent dla niego. Budżet +/- 500 zł. Chyba że będzie coś fantastycznego to jesteśmy w stanie zwiększyć. Tata robotę ma raczej siedząco - stojąco - stresującą. Lubi pracować na świeżym powietrzu, prace ziemne, praca z drzewem - odpręża go to. Książek czyta raczej nie za dużo, z najnowszą technologią też nie jest za pan brat, wiec gadżety techniczne wypadają tak średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°) i ogólnie jest z niego taki typ, że nie ma dużych wymagań i potrzeb. Niestety wiele typowych pomysłów dla ojców jest już spalonych.

Zdaję się na wasze pomysły. Serdecznie dziękuje za rady i uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #pytaniedoeksperta #tatacontent #urodziny #prezent #kiciochpyta #pomocy
  • 16
  • Odpowiedz
@vasili994: Zorganizuj mu jakies nowe hobby,kup wędkę i spławik,klej i młodego modelarza ,lutownice i arduino to eksremum wiec może jak wspominałeś coś związanego z ogrodem? Sadzonki winogron ,cukier i gąsior?
  • Odpowiedz
@zaba34: @zaba34: ma i piłę łańcuchową, i siekierę fiskarsa, duży sekator, ma kosę spalinową - gromadzi te rzeczy od lat. Mój stary to fanatyk zabaw takimi rzeczami - nawet do roboty jeździ z narzędziami, a robi w szpitalu xD
  • Odpowiedz
@zaba34: z tego co kojarzę to poczynił juz jakieś kroki ku wędzarni, a roślinami jara się moja mam i nawet ma szczepić w tym tygodniu rożne drzewka owocowe. Widzicie, że nie jest łatwo coś znaleźć (,)
  • Odpowiedz