Wpis z mikrobloga

@handluje_glutenem: Bo większość ogląda to co się im pokazuje i nie potrafią czytać między wierszami. Jak wychodził ostatni sezon Gry o tron to większość nie kumała wątków. W j-----j grze o tron xD To co mówić taka Anihilacja

Gupi film 4 baby bez skafadruf wchodzom do zony co to ma byc
  • Odpowiedz
@budus2: A co nie mam racji? Dla większości mirków Kształt wody to film o ruchaniu się z rybą ¯\_(ツ)_/¯

Nie mówię, że wszystkim ma się podobać bo każdy ma prawo do opinii. Ale większość zarzutów jakie tu czytałem można spokojnie wytłumaczyć oglądając uważnie film. Nie mówię już nawet jakichś interpretacjach fabuły.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: egzaktli, sa takie watki w filmie gdzie tlumacza caly film, jelonki w lesie, szklanka wody kropla krwi z oka. I jak juz gdzies przeczytalem kopia bohaterki jej nie przytulala zjeby...
@budus2: dlaczego wszystkie filmy o podobnej tematyce maja byc takie same? Wg tego zalozenia Avatar to totalne g---o
  • Odpowiedz
  • 0
@budus2 wiem że stary temat ale właśnie obejrzałem anihilacja na Netflix i chciałbym abyś zarzucił tytułami o podobnej tematyce - bo lubię te klimaty.

Oglądałem Rytuał (podobne) i było naprawdę super.
  • Odpowiedz