Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #marihuana #rosliny
#tntgrow

Witam, witam.

Duuuzo sie zmienilo od ostatniego wpisu, niestety remont trwal dluzej niz sie spodziewalem, ale na szczescie juz wszystko ogarniete:)

Głowne zmiany sa zgodne z waszym wyborem w ostatniej ankiecie - Przenieslismy sie do wiekszego boxa, pod mocniejsze swiatlo.
Konkretnie 0.64m2 i HPS 400W( ͡° ͜ʖ ͡°) Efekty przeszly wszelkie oczekiwania.

Ok, co wlasciwie wymienilismy
Growbox na Silver Line od Diamond Box, świetnie radzi, dzięki szerokiej klapie, można otworzyć namiot z 3 stron, dzięki czemu nie ma potrzeby wyciągania rośliny żeby ją dokładnie obejrzeć. Jedynie polecam dokupić sobie taboret - 180cm wysokości to nie przelewki, ściągnięcie np sprzyskiwacza z dachu czasem może przysporzyć trochę problemów ( )

Nowy statecznik elektroniczny od GIB'a to mistrzostwo świata. W porównaniu do starego, tradycyjnego megnetycznego balastu to świat i ludzie. Dopiero kiedy weźmię się go do ręki, zobaczy na żywo i porówna kulturę pracy, to dopiero człowiek uświadamia sobię, w jakiem wielkim błędzie człowiek żył, myśląć, że "nie jest źle" patrząc na zwykły magnetyk Bez najmniejszego żalu 150W ląduję w piwnicy.

Na koniec zostaje mi tylko bardzo serdecznie podziekowac za wspolprace sklepowi Hemp.pl

Dostalem fajny rabat przy tak duzym zamowieniu, bardzo dobry kontakt, zarówno E-mailowo jak i telefonicznie. Przesyłka ekspresowa.
Nie wiem co za czary Panowie zrobili, ale złozone w dosc poznych godzinach zamowienie doszło nastepnego ranka.
Polecam.

Co dalej, w ramach malych cwiczen, tym razem nie bedzie wysypu zdjec, uznazlem, ze sprobuje was troche odciazyc w otwieraniu 20 linkow. !Prawde mowiac mi by sie nie chcialo tego wszystkiego otwierac na waszym miejscu:P
I sprobowalem zrobic wszystko w formie pokazu slajdow. Jak na pierwsze kroki wyszlo chyba nawet calkiem znośnie. Duzo zdjec sie powtarza, ktore byly juz wczesniej wrzucane, chcialem zrobic komploksowo od poczatku do konca, nastepne, jesli taka forma przekazu wam odpowiada, beda kontynuacja bez cofania sie w czasie:)

Zapraszam wszystkich oberwujacych, do mam nadzieje przyjemnego spedzenia czasu ogladajac i sluchajac:)


Pozdrawiam!

Zainteresowaych zapraszam do subowania tagu #tntgrow
i plusowania tego wpisu Klik Klik
jesli chcecie byc wolani do nastepnych.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wykopjointclub #narkotykizawszespo...
  • 15
  • Odpowiedz