Wpis z mikrobloga

Poziom Wykopu?

Główna
Główna to tuba polityczna, w której skrajne lewaki biją się ze skrajnymi prawakami. Postulaty obu stron są śmieszne, a dyskusje najczęściej przypominają małpy obrzucające się gównem. Wciąż same podziały, nawet kiedy obie strony są tak naprawdę dymane przez nasze rządy i opozycje.

Mikroblog
Mikroblog jest miejscem ciekawym, ale w momencie, w którym użytkownik ma bardzo rozbudowaną czarną listę. Ostatnie miesiące to dominacja umysłowej i cielesnej patologii, mangozjebów i innych karaczanów. Ilość wpisów najpopularniejszych dziś tagów: (screen poniżej)
- patologia - 5759
- nieudacznicy - 112
- "gówniane" wpisy - 588
- mangozjeby - 393
- łączny zbiór innych tagów - 2957

Przerażające jest to, że cały mikroblog łącznie to dwa razy mniej wpisów niż dotyczących patologicznych streamów. Czy nie powinno się użytkowników tych tagów banować, a wpisy usuwać za propagowanie patologicznych zachowań, agresji w rodzinie i poza nią, pedofilii itd.?

Administracja i moderacja
Problem znany od lat - niekompetentna i zawistna moderacja czy administracja mająca w dupie użytkowników. Banowanie za memy, cytowanie (!) elfika, która chwaliła zbawienny, odmładzający wpływ spermy na jej wygląd, przeczekiwanie na czas afer bez oświadczenia ze strony szefostwa, usuwanie niewygodnych użytkowników, powszechna cenzura, shadowbany, usuwanie znalezisk ze strony głównej czy wpisów z gorących, żałosne zachowanie (tj. "rozmawianie o życiu" z Masą), brak wyciągania wniosków, obietnice bez pokrycia, żałośnie działające aplikacje mobilne, niedziałające tagi.

A jak było lata temu?
Z Wykopem jestem związany od wielu lat. Posiadałem kilka kont, miałem nawet własną, regulaminową aferę. Ale był to portal swego czasu faktycznie rozwijający się dzięki społeczności. Bez nas Białek pewnie by pracował na linii produkcyjnej. Trochę smutne jest to jak upada Wykop. Minie jeszcze zapewne jakiś czas, ale jestem pewien, że zostanie tu sama dzieciarnia, wylęgarnia chińskobajkowców i patostreamowców. Niestety w polskim Internecie nie ma póki co żadnej alternatywy, bo Strimi opanowały kryptowaluty.

Dziś moderacja chowa głowę w piach, a kiedyś właściciel był w stanie powiedzieć nawet, że "na Wykopie panuje cenzura. Jeżeli komuś taka sytuacja nie odpowiada, serdecznie zapraszam do usunięcia konta".

[ #wykop | #moderacjacontent ]
U.....e - Poziom Wykopu? 

Główna 
Główna to tuba polityczna, w której skrajne lew...

źródło: comment_aaF0YPDg82WLmQ9XINYyxiFGKm4gbnlI.jpg

Pobierz
  • 93
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Moderacja usunęła mój post wyżej za zapytanie się użytkownika wyżej czy stać go na jakiekolwiek argumenty w dyskusji poza robieniem z siebie d****a i granie śmieszka. ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc zadaję te pytanie jeszcze raz @ultraknur669