Wpis z mikrobloga

@dinokk: Colego Dinokk, fajnie, że zaangażowałeś się w temat elminowania osób z zapędem pedofilskim w internecie, ale nie przedstawiłeś póki co tak naprawdę żadnych wiarygodnych dowodów na tego całego Vojtaza, a ta wiadomość do Gamellona brzmi jakby napisało je 10 letnie dziecko. Radzę się lepiej przygotować i zbadać temat a nie robić tak pochopne działania. Do Mirków; myślcie trochę do pewnych działań trzeba podchodzić na spokojnie z przeanalizowaniem faktów i przygotowaniem dowodów przede wszystkim
( )
#danielmagical #gural #patostreamy #pedoyt
  • 19
@Everything_is_Illuminated: Dokładnie, gural miał konkretne dowody, a ten Vojtaz póki co jakieś rozbierane foty, ale nie ma dowodu, że to było wysłane do nastolatki nieletniej.

A ludzie już @dinokk jadą po nim w komentarzach na YT. Jak jesteś taki obładowany dowodami to podaj jakiś grubszy dowód gdzie jest powiązanie z nieletnią.

Bo tak to można niszczyć każdego niewygodnego YTbera.
@MWittmann: Dokładnie, żeby kogoś oskarżać trzeba mieć do tego powód w postaci jakiegoś dowodu. A barany kopiują info i wysyłają, bo "ktoś powiedział, że ten czy tamten.... Jak ta prośba w ogóle brzmi xD "Ostatnio przeglądając internet a dokładniej portal Wykop.pl
Natknąłem się na nagie zdjęcia osoby która należy do pańskiej sieci partnerskiej.
Mowa tutaj o panu Wojtku ''Vojtazie'' Krzyżanowskim osoba ta jest zwyczajnym pedofilem niczym pan Gural.
Myślę że podejmą
Pobierz
źródło: comment_4qOcKZqIcPS6WgIjR95Bw8dqgc8WdTSg.jpg
@Everything_is_Illuminated: Wykopki jak te pelikany łykają, robią syf na podstawie fejkowej informacji. Nigdzie nie ma dowodu, że nieletnia komentowała jego przyrodzenie albo oferował jej by się rozebrała.

Gural sam się wkopał, ale tam są konkretne dowody na łamanie prawa i tu można nazwać go pedofilem bo ciągnęło go do nieletnich.

Ale Vojtaz? Prysznic? Norma, dużo osób potrafi wstawiać takie foty. Fota z ręką w slipach? Ile to facetów i kobiet w
@Everything_is_Illuminated: o to to to to

Ja myśle, że ktoś się tu zachłysnął tą słynną mocą "wyp0ku" - tylko, że słynna moc wyp0ku to w większości są ludzie, którzy czarnolistują tagi danielowe i inne pato tagi, a nie zbiorowisko pomarańczek/zielonek od niespełna roku na wykopie w przedziale wiekowym 16-20, których szkodliwosc ogranicza się do gówno-spamienia sieci partnerskiej (głupota straszna, porównywalna do okładania drzewa mieczem - efekt? miecz się tępi) - i
@niesepomoc: Moc wykopu jest jak najbardziej, ale w pewnych i przemyślanych działniach popartych dowodami na osobę podejrzewaną, a nie w kopiowaniu i wysyłaniu tekstu na poziomie dziecka do sieci partnerskiej tego człowieka. Na coś takiego to jestem pewna, ze nawet palcem nikt nie kiwnie. Do ważnych tematów trzeba się odpowiednio zabierać jak np snierzyn w sprawie GURALA i inne osoby, które pisały obszerne, merytoryczne i poparte dowodami teksty do stacji telewizyjnych,