Wpis z mikrobloga

Uwaga ważny komunikat dla osób podróżujących busami na zachód! Nie polecam w żadnym wypadku firmy Tomexbus. ! Zacznę od początku, dzwonię do gościa w sobotę by zapytać o przejazd miły Pan (słychać że sobota 10 rano już 0.5 w organizmie jest) zgadza się na warunki skąd i dokąd zabrać ustalajac przy tym cenę (320pln). Był to tydzień z hakiem do wyjazdu w tym czasie dzwonił do mnie 4x by upewnić się o przejazd. Wieczór dzień i godzina wyjazdu dostaje telefon by podać dokładny adres bo nawigacja nie wyszukuje ( jakiś mały tomtom z 2010roku) po podaniu dokładnego adresu czekam na telefon, ale się nie doczekałem więc oddzwaniam I pytam o której można się spodziewać przyjazdu gdyż muszę się wymeldowac z hotelu. I ten miły Pan wypala czy na prawdę muszę dziś wyjechać!? XD Nie bulwa posiedzę przed hotelem i będę czekał. Pytanie spowodowane tym że drugi gratobus się rozsypał z kompletem ludzi... No uj zdarza się ale wyjazdu nie mogę przełożyć, po godzinie szukanie ustalonego miejsca dwaj jegomoscie jeden +70 a drugi to chyba syn też taka dobra 50. Na wstępie dziadek nawija że zły adres itp że zawsze tak jest jak ludzie podają zły... (tomtom 2k10) W trakcie drogi nasz kierowca wydał się w "drogową przepychanke" z busem na niemieckich rej. Kolega z DE Nie dawał się wyprzedzić przez przyspieszanie, gdy jednak naszemu zdolnemu rajdowcowi udało się wyprzedzić konkurenta too jeeeeb na hamulce! Nagle wyhamował do 20km/h fajnie biorąc pod uwagę ludzi w środku i ich miny ( później zajezdzal mu drogę długie światła itp itd nosacze busacze) Przez całą drogę do Polski średnia prędkość (zmierzona) to jakieś oszałamiające 95km/h..... Przechodzę do sedna sprawy, poinformował mnie że do Warszawy lub Lublina tylko jedzie, gdyż musi wrócić po tych ludzi którzy już 15h spędzili na parkingu. No dobra damy radę są inne busy i pociągi. Podczas wyciągania bagażu pytam naszego wasacza o cenę i żeby uwzględnił koszt busa z Wwa I taxi. No to ten do mnie 360 zł! Busa wam odlicze (byłem z kobietą więc x2 wszytko) to 320! XD Pomijając pytania jak daleko mieszkamy od przystanku w naszym mieście żeby obliczyć koszt taxi... Po dalszej rozmowie i jednego argumentu z jego strony że rozmawialismy z innym człowiekiem i to jego błąd i nie ma co się kłócić o 10e to nie majątek (to na chu* się produkujesz dziadku! Zostawiasz ludzi 200km od domu z bagażami, ani przepraszam nic! Wołasz jakieś kosmiczne ceny i na koniec dodajesz że musisz dokładać do interesu... No K.O w tym momencie) Do walki przystąpiła moje kobieta wygarniajac mu wszystko w oklaskach innych pasażerów, z politowaniem wziął ustaloną cenę (320) zapłacił za busa i na pytanie o jego paragon Wsiadł do swojego gruzu i odjechał.
Nie polecam tego Pana!
#emigracja #boldupy #ahojprzygodo #przewoz
ByleDoSoboty - Uwaga ważny komunikat dla osób podróżujących busami na zachód! Nie pol...

źródło: comment_QNf0GQldq9EDzrokdEEcAqmYGlCNDIkL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Vincenzo: Jechałem z bardzo mało uczeszczanego zakątka Niemiec przez firmy przewozowe. Po kilkunastu telefonach trafił się ten gość każdy odmawiał więc nie miałem wyboru. Wiesz gdybym wiedział że tak będzie to nigdy bym z nim nie jechał, tak na prawdę każdy przewoznik miły i sympatyczny przez telefon a kierowcy swoją drogą.
  • Odpowiedz