Wpis z mikrobloga

@PrawdziwyRealista: grupie nie da nic, poza poza spuszczaniem się nad tym projektem (bo jest tego wart) ;) to taki motoryzacyjny jutuber, a wyznafcy (a bardziej znafcy) to grupa jego widzów etc, #!$%@?ć nie chcę bo się tym za bardzo chwalę, poza tym nikt by mi tam nie uwierzył że jeżdżę amerykańcem ;)
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: pół na pół. Z jednej strony 1-5 są normalne co przy przelozeniu mostu 3.42 daje fajne przyspieszenie. Z kolei 6 to taki niby nadbieg. Na 3 moge jechac 160 i na 6 rowniez. Z kolei 130 to minimalna predkosc dla 6, ktora ma wtedy 1800 obrotow a to dosyc malo na ostry walek by to jechalo. Z kolei przy 200 na 6 mam niecale 3000 wiec predkosc maksymalna jest
  • Odpowiedz
@PrawdziwyRealista: noo, taki nadbieg to fajna sprawa :D. Przełożenie mostu dobieraliście, czy wyszło tak fajnie na serii? Ta skrzynia to z czegoś innego, czy jakiś custom? Te silniki mają wał krzyżowy, czy normalny? Na amerykańcach się nie znam :P. Latasz tym na jakieś organizowane ćwiartki, czy póki co raczej rekreacja i fun? Super fura, one są tak brzydkie, że aż piękne ;)
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: most jest z 4 generacji Camaro i stad musialem bude w nadkolach po 5 cm na strone poszerzyc. Skrzynia jest albo z nowszego Camaro albo Vetty - nie pamietam. Przyplynela z USA i kosztowala majatek :( wal krzyzowy w sensie wal korbowy z na roznej wysokosci czopami? W innym v8 tak jest napewno wiec i tu pewnie podobnie.

Cwiartki robimy wewnatrz naszego klubu a czasem wyskocze na jakis tor.
  • Odpowiedz
@PrawdziwyRealista: krzyżowy, czyli taki w którym czopy są prostopadłe do osi obrotu (90 stopni lub wielokrotność). W sumie praktycznie wszystkie amerykańskie V8 taki mają, ale były jakieśtam odskocznie :P. W każdym razie takie krzyżowe brzmią najlepiej, szczególnie na wolnych.
Widzę, że rzeczywiście full custom :D Ale fajnie, z tym rozstawem z tyłu też kozacko wygląda, pasuje mu :)
No a tak jak piszesz, zrobienie dobrej ćwiartki to nie takie hop
  • Odpowiedz
@PrawdziwyRealista: szanuję, ogólnie kluby, fora motoryzacyjne są spoko, szkoda że coraz więcej ruchu przenosi się z forów na fb i ludzie pytają po 20 razy o coś, co było już opisane, przynajmniej na tych grupach gdzie byłem to zauważyłem :P
No to powodzonka z podtlenkiem i pamiętaj, paliwko chłodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kujtek: bardzo ciekawy temat. Muszę to pokazać koledze ktory takie rzeczy majstruje. U mnie oczywiscie nie ma ABS ale bede zmienial przednie zaciski i tarcze i moze przy okazji sie tez ogarnie ten temat. Bardzo dziekuje!!! Mam slicki i semiskicki i na wszystkim jest problem z trakcja
  • Odpowiedz