Wpis z mikrobloga

Dziś oglądałem 3 samochody do zakupu.
Jeden sprzedający to handlarz, ale tak typowy handlarz, wręcz stereotypowy, dawno takiego nie spotkałem, więc zabawnie i pozytywnie:)
Mniejsza z tym jakie auta, mniejsza z tym jacy sprzedawcy.
Ale powiem Wam jedno - uwielbiam kupować samochody. To oglądanie, jazdy próbne, odkrywanie usterek, wad, no kurcze - lubię to.
Kto też lubi kupować samochody niech da łapkę w górę, a kto nie lubi to komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja

Jakiś obrazek z komisem, żeby była ilustracja:
Jokker - Dziś oglądałem 3 samochody do zakupu. 
Jeden sprzedający to handlarz, ale t...

źródło: comment_rj0SXNH3foUAfVPc3FvCwG7BR0Qb18It.jpg

Pobierz
  • 9
Ja niby też, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę znowu przechodzić proces zakupy auta używanego... mam wrażenie, że każdy chce mnie zrobić w konia.


@vargemp:
Ja tam "proces zakupu" przechodzę średnio raz w miesiącu, czy to dla siebie, czy dla znajomych bo też pomagam, no i kurczę... lubię to.

nikt nie sprzedaje auta bez konkretnego powodu a tymbardziej nikt nie sprzedaje auta, co nie sprawia problemów.


@wxx71: Rozumiem ludzi
@Jokker: ja mimo młodego wieku 3 lata bawiłem się w handel, w sensie pracowałem u handlarza i po prostu byłem odpowiedzialny za setkę aut na placu - głównie auta z rozwalonymi silnikami. Oj uwierz mi, to jest żyła złota ;) po tym co ja tam widziałem, po tych dantejskich scenach, po prostu po tym wszystkim czego tam się nauczyłem w życiu nie pojadę do żadnego komisu. Jestem ciekaw ile ludzi jeździ