Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie irytuje w F1 brak charakternych młodych kierowcow.Na ten moment widzę z tych młodych jedynie maxa. Strool , Sirotkin czy Ocon to takie grzeczne chłopczyki. #f1
  • 18
  • Odpowiedz
@susuke15: Kiedyś to już Alesi mówił, że jak widział jak (wtedy) obecni kierowcy sobie grają w pokerka i to ich taka super rozrywka, to ma ochotę ten ich stolik kopnąć i wszystko wywalić. W skrócie kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@fordern nie wyobrażam sobie że teraz kierowca odpalił sobie cygaro . Profesjonalizm spowodował że teraz każdy trzyma normy . Ale bym sobie obejrzał bójkę kierowców
  • Odpowiedz
@susuke15: Oni się boją, ponieważ wiedzą, że jak #!$%@?ą bolid to wylecą i wejdzie ktoś inny. To co się odwala w Wiliamsie pokazuje, że kierowca płacący za miejsce w zespole nie ma przyszłości w F1.
  • Odpowiedz
  • 0
@nophp nie zgodzę się. Gdyby ten grubas Strool no nie wiem po kolizji zaczął się bić z Perezem to i tak Williams #!$%@? mu zrobi bo inaczej tata zakręci kurek. Podoba mi się postawa Pereza. W dupie ma swój zespół. On chce się ścigać. Nie chcę jechać za Oconem lub wyprzedzić go w kontrolowany sposób. On chce czuć adrenalinę. On chyba też płaci a jednak potrafi być orginalny
  • Odpowiedz
@susuke15: Ja oglądam od początków Kubicy w F1. Ostatnio trochę przestałem, ale mnie to dziwi, że Perez tyle lat by miał płacić za miejsce w F1.
  • Odpowiedz