Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że gural nie jest żadnym pedofilem, tylko jest głupi, młody, i nie zdawał sobie sprawy że takie odpierda.. może się źle skończyć, no ale mleko już się wylało i trzeba odpowiedzieć za swoje czyny.
#gural
  • 13
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: Też myślę, że to strasznie tępy łeb i nie zdawał sobie sprawy co z tego może wyjść. Mimo wszystko jest pełnoletni i jego rozmowy z dziećmi na ome mogły źle wpłynąć na ich psychiki. Jego tępota go nie usprawiedliwi przed sądem w innym wypadku każdy człowiek łamiący prawo broniłby się w podobny sposób: "ja nie wiedziałem, tato tato kupka". Grzegorz.G odpowie za to co robił, nie ma znaczenia czy jest
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: zgadzam się, doszło do dziwnej sytuacji, w której jego widzami (i chyba też sponsorami) były głównie 12-15 latki, a dla nich to był fun. w sumie to precedens, że osoby w tym wieku stają się targetem marketingowym
  • Odpowiedz
@pomozwsprawie: Wal się, nie bronie gurala, chciał zdobyć szerszą widownie krzywymi akcjami, nie zdając sobie sprawy co robi. Gdyby był pedofilem to wątpię żeby tak się odkrywał. Też jestem za tym aby poniósł daleko idące konsekwencje i zniknął z internetu!
  • Odpowiedz