Wpis z mikrobloga

@partyk: @massbombing:

no właśnie było xD chyba nawet czas taki że do domu nie zdążysz wrócić, a teściu już w normie. o ile nie był podczas ćwiczeń bo ten wyrzut też jakiś zajebisty nie był
  • Odpowiedz
@partyk: Nie. Jest właśnie długotrwały. Teorii na temat siłowni są miliony. Ja kończyłem szkołę policealną o kierunku fitness i przeszedłem wiele kursów i wnioski mam takie, że trening nóg jest najlepszym sposobem na naturalne podniesienie testosteronu. Oczywiście BARDZO duże znaczenie ma ilość snu. Ilość godzin snu jest błędnie ignorowana przy treningach a to ma ogromny wpływ na całość
  • Odpowiedz
@massbombing I nie pokazali Ci tych badań o chwilowym peaku teścia? Szkoda.

@Tomek1607 masz jakieś problemy albo objawy wskazujące na zbyt niski poziom? Bo jak nie, to znaczy że Twój teść jest dokładnie taki jaki ma być. Tak jak z kortyzolem, z którym wszyscy walczą i chcą mieć niski a potem nie ma przyrostów, nie można wstać z łóżka rano, itd.
Testosteron nie ma być wysoki tylko ODPOWIEDNI.

Z rzeczy które możesz
  • Odpowiedz
@pkrr: @partyk: Po waszych minkach na końcu komentarzów mogę sądzić iż jesteście w wieku młodzieńczym więc sugeruję zagłębienie się w tą tematykę ale w książkach a nie w komentarzach w Internecie
  • Odpowiedz
@massbombing: #!$%@? stary, trzydziestka na karku a ty mi tu #!$%@? xD
poszukaj badań w necie, a szkołe policealna gotowania na gazie to sobie w dupe wsadź XD
  • Odpowiedz