Wpis z mikrobloga

Czy przejdzie filia urzędu pocztowego/publicznej biblioteki miejskiej, które są usytuowane na parterze budynku mieszkalnego/bloku lub innego obiektu a nie są osobnymi budynkami?
Czy po zrobieniu fotosfery jest ona od razu widoczna na mapach google?
Czy korty tenisowe, boiska do gry w gałą (orliki), kosza, siatkę są dobrymi kandydatami? Jeśli tak to jak niby zrobić dobre zdjęcie żeby nie wyszła sama siatka ogrodzeniowa?
#ingress #ingressopr
  • 10
  • Odpowiedz
@Lipathor: to pierwsze czyli tylko pocztę czy biblioteki też?
To jeszcze dopytam co z siłowniami plenerowymi i ze stołami do pingla (kiedyś takie przechodziły ale ja mam mieszane odczucia co do tych ostatnich, zwłaszcza tych zaniedbanych, podniszczonych, wyraźnie nieużywanych)?
  • Odpowiedz
  • 0
@vaultboy siłownia ostatnio mi przeszła, pocztę też bym przyjął,z boiskami jest różnie (ja akceptuję) zdjęcie najlepiej chyba z odległości żeby było widać większość boiska i bramki.
  • Odpowiedz
@vaultboy

Czy przejdzie filia urzędu pocztowego/publicznej biblioteki miejskiej, które są usytuowane na parterze budynku mieszkalnego/bloku lub innego obiektu a nie są osobnymi budynkami?


Znam takie.
  • Odpowiedz
@vaultboy: co do różnego rodzaju boisk. Zgłaszałem osiedlowe boisko do gry w kosza (takie zwykłe asfaltowe). Za pierwszym razem odrzucone, za drugim razem z inną perspektywą zdjęcia (co ciekawe moim zdaniem gorszą bo widać głównie komis samochodowy za tym boiskiem ;) ) zaakceptowane.

Orlika ostatnio zgłaszałem i odrzucony został. Może przez zdjęcie, bo była beznadziejna pogoda więc zrobione na szybko przez szybę samochodu - widać głównie było siatkę ;). Zgłoszę
  • Odpowiedz
@vaultboy zapisz się w Mapach Google jako lokalny przewodnik. Sfery wchodzą w miarę szybko, czyli do ok. 3h, ale bywa, że dłużej. Wszystko dobre kandydatury, aczkolwiek boiska różnie wchodzą.
  • Odpowiedz
@vaultboy: Biblioteka publiczna u mnie przeszła a znajduje się... w szkole podstawowej. Ma tylko boczne wejście. Dodałem tylko opis całkiem konkretny i przeszło za pierwszym razem. Tyle, że to zadupie ostre to pewnie bardziej litościwi recenzenci. Poczta to automatyczne 5 gwiazdek według zasady o instytucjach łączących ludzi. Ważne by na zdjęciu była widoczna czytelna tabliczka (ale nie samo zbliżenie na tabliczkę tylko żeby budynek było widać + w miarę czytelnie
  • Odpowiedz