Wpis z mikrobloga

Troszkę czuję się zaziębiony, w sam raz na weekend, ja dupcę. Co by tu... a już wiem^^ Zawsze chciałem się zapoznać z serią, a jakoś nigdy nie było mi pod drodze, a na steamie przecena -75%.

Ogólnie wiem tylko tyle że akcja dzieje się pod wodą - jeśli to ma klimat ogólnie zbliżony do fallouta, to wsiąknę na cały weekend.

Gdzieś wyczytałem że #bioshock remastered psuje nastrój niepotrzebnymi efektami, np. dodatkowym oświetleniem, prawda to? Którą wersję instalować? #bioshock2 #bioshockinfinite #gry
Pobierz
źródło: comment_0sL9vfZfXq8Zqcy1GidDIKs08K8drTFr.jpg
  • 12
@Dr_Killjoy: Ja nie zauważyłem dużej różnicy między remasterem a oryginałem, więc raczej remaster. Jeśli lubisz gry akcji z dobrze nakreśloną fabułą to polecam Bioshocka w całej rozciągłości (choć Bioshock Infinite już mnie tak nie wciągnął, inny klimat)
@CorTuum: Z tego co wiem kupując oryginał na steamie dostajesz remaster za darmo więc z tego punktu widzenia polecam remaster. Jeśli jednak gdzieś jest oddzielnie remaster i oryginał to już kwestia ceny pozostaje. Od siebie mogę dodać że oryginalna wersja aż tak bardzo się nie zestarzała (choć to kwestia gustu).
@meloman:

Od siebie mogę dodać że oryginalna wersja aż tak bardzo się nie zestarzała (choć to kwestia gustu).


Jak sam zauważyłeś, nie ma jakiejś znacznej różnicy. Polecasz zatem remaster, bo ma 'remaster' w nazwie?