Wpis z mikrobloga

W którym dniu ciąży płód zamienia się w człowieka?


@Kajotpe: To płód od pierwszej uformowanej komórki nie jest człowiekiem? musi mieć wykształcone cechy człowieka (rączki itp) by móc być nazwanym człowiekiem?
@Kajotpe: no właśnie ci sugeruję odpowiedź tylko w formie zapytania ;)

Tylko wiadomo że ilu ludzi, tyle interpretacji i przeinaczeń i każdy będzie miał swoje zdanie które czasem będzie próbował przeforsować by oficjalnie było tak jak on uważa.

Tak samo jest z gender :) Chociaż naukowo fakty są jedne.
@Minesr33: i to jest cały problem z dzisiejszą debatą publiczną: "i nawet z tym nie dyskutuj". To chyba najbardziej debilny argument, bardziej merytoryczne są już "nie zesraj się" i "chyba ty". Ja #!$%@?, żenadłem.
@Kajotpe: @Namarin: nie bardzo wiadomo, bo ciężko jest ustalić konkretne kryteria, z tego właśnie powodu trwa ta dyskusja i pewnie się szybko nie skończy. Druga sprawa jest taka, że dużo osób nie rozróżnia zygoty, zarodka
@Kajotpe lol, co rozumiesz przez "jak najbardziej spoko". To jest zabicie żywej istoty, nawet jeśli człowiekiem jeszcze nie jest, to w 9 miesiącu to nawet już można wywołać wczesny poród i by przeżyło poza ciałem kobiety. Najlepiej usunąć jak najwcześniej, póki jest zygotą, czy zarodkiem. No ale jeśli tuż przed terminem okaże się że na przykład kobieta nie przeżyje porodu to ja bym starała się ratować kobietę nawet jeśli ceną miałoby być