Wpis z mikrobloga

Mirki co zrobić jeśli popieram zakaz aborcji zdrowych dzieci a jestem przeciwko zaostrzeniu obecnego prawa ? Poszedłbym nawet na #czarnyprotest #czarnypiatek ale jak słyszę w radiu (tok fm) gdzie jakaś redaktorzyna się pyta czy chodzi o chore dzieci natomiast organizatorka jej na to że one tak naprawdę walczą o możliwość nieograniczonej aborcji ( bo może nie być miejsca w domu lub ktoś może być nieprzygotowany na dziecko) to mam ochotę na nią napluć. Wołam #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 14
@darone: zostan w domu. Polacy na to co juz sie stalo i co sie jeszcze stanie zasluguja. Dalej niech sie daja straszyc 'lewactwem' gdy tymczasem... doszlismy juz do takiego absurdu, ze za lewactwo na polskiej scenie politycznej robi kosciolkowa centroprawicowa-PO... oby tak dalej.
@pk347: tylko ja chcę zaprotestować przeciwko totalnie absurdalnemu wg mnie zaostrzeniu prawa i przy okazji chciałbym nie być wykorzystany przez drugie ekstremum. Nie macie wrażenia ze w przestrzeni publicznej nie ma miejsca na normalność ? Albo musisz zadeklarować się jako #!$%@? w lewo albo w prawo
@darone: mam wrazenie, ze jestesmy w prawicowej dupie... i zapadamy sie coraz glebiej, a zaczadzeni propaganda ludzie boja sie mitycznego lewactwa... w momencie gdy jedyna progresywniejsza partia ma w PL 3%. No kurde... gratuluje umiejetnosci oceny realnosci zagrozen. Zauwaz jeszcze... ze to cos... u nas zwane 'kompromisem' juz samo w sobie bylo niezwykle restrykcyjne... a w miedzyczasie, tylnymi drzwiami dorzucono do tego ten idiotyzm "klauzule sumienia". Czyli po cichu, po cichu...
pk347 - @darone: mam wrazenie, ze jestesmy w prawicowej dupie... i zapadamy sie coraz...

źródło: comment_xbMPCXlvD5uecLkf45eJZ5fnjFHOAr0y.jpg

Pobierz
nie być wykorzystany przez drugie ekstremum


@darone: Żyj sobie we własnym 'ekstremum'. Faktem jest to, że prawo do aborcji to prawo człowieka. Polka może wykonać aborcję legalnie w każdym z krajów, które graniczą z Polską - robi to 150 tysięcy kobiet rocznie.
myśl sobie co chcesz dla mnie usuwanie ciąży do 3 miesiąca bo mam za małe mieszkanie jest #!$%@?. Żadna mapka tego nie zmieni :)


@darone: XD mnie ez cieszy Twoje zadowolenie z obranego kierunku :)
Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz.