Wpis z mikrobloga

#java #javapomoc

Panowie i Panie ma problem. Robię w javie funkcjonalność playlisty. Mogę robić to co winamp. Chce sobie wydrukować co zawiera album.

Klasa album ma nazwę oraz LinkedList objeków typu Song
---------------------------------------------------
klasa song
public Song(String name, int duration) {
this.name = name;
this.duration = duration;


-------------------------------------------------

W klasie main chce wydrukować wszystkie pozycje przechowywane w danym albumie.

public static void printList(LinkedList linkedList) {
Iterator i = linkedList.iterator(); // coś jak for (int i = 0; i < linkedList.size(); i++ )
while (i.hasNext()) {

int j = 0;
j++;
System.out.println("List of songs");
System.out.println(i.next()); <---------- tu jest problem bo dostaję output com.dev.Song@35f983a6 a chcę dostać name


}

}
  • 16
@Ewentualnie: jak mnie #!$%@?ą takie komentarze - nie było ci ku*wa szkoda czasu napisać tego ? scorlluj dalej pijawo- gość zadaje pytanie ZAINTERESOWANYM -> nie należysz do tej grupy to idź fapać dalej. Wódz "tempa szczała z plemienia tumanesku ". boszzzzzz jak mnie #!$%@?*ą takie mendy
@krampus0101: XD jesteś żałosny, niech gościu wykaże choćby odrobinę własnej pracy, a nie pyta sie z każdą pierdoła ludzi. Jakby zadał takie pytanie na stackoverflow to by go zbanowali. A jak chcesz sie do czegoś #!$%@? to wybierz przynajmniej lepszy wpis xD
@Ewentualnie: czy ty inteligencie inaczej, myślisz że tylko twój malutki ograniczony umysł wpadł na to aby samemu znaleźć rozwiązanie zanim wklei się na mirko ? a czy twój  żałosny dwu komórkowy mózg wpadł na to, że tu chodzi o nawiązanie dyskusji ? nie wpadł ? bo pewnie nie wie po co dyskutuje się na dany temat .
@Ewentualnie: no wypociny - inaczej twoich wpisów amebo nie można nazwać - WYPOCINY . o to własnie chodzi - idź do swojego dużego zadufanego  świata . programista15k się znalazł :) nie wierzę, że takie mendy z psich jaj jeszcze mają czelność mi odpowiadać - w realu tez jesteś taki wygadany ? piwniczny nolife